در این مطلب قصد داریم تا شما را با یک فست فود شیک در محدوده ی پاسداران آشنا کنیم. این فست فود چیپل نام دارد و در پاسداران، خیابان دولت، چهارراه اختیاریه قرار دارد. با وارد شدن به این مکان، میز فست فود چوبی آن به همران صندلیهای شیکی که در فضا چیده شده اند خود نمایی میکنند. این رستوران شعب دیگری نیز دارد که تعدادی از آنها با همکاری نت برگ به مشتریان خود تخفیف ارائه میدهند.

 

میز فست فود فست فود چیپل

میز فست فود فست – فود چیپل

 

میز فست فود فست فود چیپل

میز فست فود فست – فود چیپل

غذای سالم بخورید!

میزهای این فست فود در محیطی بسیار دنج و آرام چیده شده اند که برای صرف غذای خانوادگی بسیار مناسب است. شهرت این فست فود به دلیل سرو غذاهای سالم یعنی غذاهایی فاقد سوسیس، کالباس، روغن و سرخ کردنی است. از سوی دیگر فست فود چیپل به شما کیفیت بالای مواد اولیه را تضمین میکند. طعم سسها و ادویه های غذاهای این رستوران را تکرار نشدنی خواهید یافت ، چرا که اصول آنها انحصاری است. اگر مایل به صرف غذای سالم هستید، حتما این رستوران را امتحان کنید.

شعبه ی دیگر چیپل، صبحانه مهمان شوید

برای اینکه روی یک صندلی راحت فست فود بنشینید و یک صبحانه ی خوشمزه و سالم میل کنید، کافیست به شعبه ی میدان ونک چیپل مراجعه کنید. چیپل ونک، با منوی بسیار خوشمزه ی خود از شما پذیرایی مفصلی میکند.

اگر میخواهید از تخفیف ویژه ی چیپل برای صبحانه، که از بهترین فست فودهای تهران است ، بهره مند شوید، به نت برگ مراجعه کنید و با پرداخت تنها  7500 تومان تا سقف 15000 تومان از منوی زیر غذا سفارش دهید و لذت ببرید.

 

منوی صبحانه فست فود چیپل

منوی صبحانه فست فود چیپل