امروز قصد داریم یک فست فود قدیمی و بسیار محبوب را معرفی کنیم – فست فود بادبادک. بادبادک سالهاست که با غذاهای خوشمزه اش، نامش در میان مردم و فست فود دوستان می چرخد. این رستوران یکی از قدیمی ترین فست فودی های خیابان مطهری است.

بادبادک جایی دوست داشتنی است. با ورود به آن، نیمکت های غذاخوری رنگی را می بینید که برعکس خیلی از رستوران های لوکس، ساده و بدون زرق و برق در فضای بزرگ رستوران چیده شده اند.

معرفی فست فود بادبادک

معرفی فست فود بادبادک

خبری از ترکیب ناهماهنگ مدرنیته و دکوراسیون سنتی که این روزها شدیدا چشم را می زند، نیست. از فضا گرفته تا کارکنان و رئیس رستوران، همه ساده و بی آلایش هستند.

بادبادک جایی دنج و آرام است. دسترسی آسان به این رستوران می تواند شما را برای یک دور همی خانوادگی یا یگ شام بیرون از خانه تشویق کند. این رستوران برای آرامش بیشتر والدینی که فرزند نوزاد دارند، صندلی های مخصوص کودک در اختیار مشتریان قرار می دهد. همچنین بخشی از این رستوران به بازی کودکان با وسایل بازی مختلف و متنوع اخصاص دارد.

این رستوران دارای دو سالن مجزا است و هر کدام 50 نفر ظرفیت دارند. شما می توانید مهمانی کوچک خانوادگی تان را در یکی از این دو سالن برگزار کنید.

معرفی فست فود بادبادک

معرفی فست فود بادبادک

منوی فست فود بادبادک

منوی بادبادک مثل فست فودی های دیگر شامل سوخاری، انواع برگر، پیتزا، ساندویچ ها ، پیش غذا و نوشیدنی می شود. سطح قیمتی منو متوسط رو به پایین است. البته باید 15 درصد حق سرویس و مالیات را هم به منو اضافه کنید.

رستوران بادبادک در خیابان مطهری، بعد از خیابان شریعتی، نبش کوچه سروش، پلاک 24 قرار دارد. برای هماهنگی با رستوران برای رزرو میز یا رزرو سالن برای جشن و مهمانی تان با شماره 88415253 تماس بگیرید.

معرفی فست فود بادبادک

معرفی فست فود بادبادک

معرفی فست فود بادبادک

معرفی فست فود بادبادک