چند سالی است فودکورتها با کلکسیونی از رستورانها و فست فودها با تنوع بی نظیر دکوراسیون و میز و صندلی فودکورت حسابی در دل مردم جای باز کرده اند. به دلیل محبوبیت فودکورتها هر روزه شاهد افتتاح فودکورتی در گوشه ای از کشور هستیم که همگی یک مشخصه ی اصلی دارند و آن میز و صندلی فودکورت با رنگهای شاد!

یکی از جدیدترین فودکورتهای تهران، فودکورت آرتمیس در منطقه ی زیبای فرمانیه است که در مرداد ماه سال 95 به بهره برداری رسید. فوت کورت آرتمیس یکی از زیباترین و مجلل ترین فودکورتهای تهران بوده و بهترین مکان برای دورهمی های دوستانه و خانوادگی محسوب می شود.

فوت کورت آرتمیس  فرمانیه

این مجموعه رستوران در سه سالن با ظرفیت بیش از 400 نفر از طراحی بسیار شیکی برخودار است که چیدمان هنرمندانه میز و صندلی فود کورت در کنار مبلمان و کاناپه های رستورانی فضایی راحت و صمیمی را به وجود آورده اند.

فودکورت آرتمیس

فودکورت آرتمیس

فودکورت آرتمیس

فودکورت آرتمیس

فودکورت مکانی برای گردهمایی برندهای مختلف رستورانی است و آرتمیس برندهای مطرحی چون رستوران چاپس گريل Chopsgrill، سوپر استار و رستوران آرتمیس را در یک جا گردهم آورده است. اگر با عزیزانتان برای دورهمی به این مجموعه آمدید، هر شخصی می تواند بنا به سلیقه از هر کدام از این سه رستوران غذا سفارش داده و دور یک میز و صندلی فودکورت غذایش را در کنار عزیزانش میل کند.

اما با آمدن به آرتمیس با تنوع بی نظیری از غذاها و خوراکی ها روبه رو می شوید که انتخاب را برای شما سخت می کند. این فودکورت ارائه دهنده ی بیش از 200 نوع منوی غذایی در قالب غذاهای ایتالیایی شامل انواع پیتزا و پاستا، غذاهای امریکایی نظیر انواع مرغ کنتاکی KFC، برگر، استیک و غذاهای ایرانی نظیر کباب، خورشت، ته چین و سوپ می شود.

فودکورت آرتمیس

فودکورت آرتمیس

فودکورت آرتمیس

فودکورت آرتمیس

لازم به ذکر است تمامی غذاها زیر نظر سرآشپزهای حرفه ای و بین المللی با تازه ترین و با کیفیت ترین مواد غذایی با تزئین هوس انگیز به مشتری های با سلیقه آرتمیس ارائه می شود.

فودکورت آرتمیس در طبقه سوم مجتمع قراردارد که به خاطر طراحی شیشه ای نمای بیرونی سالن فودکورت مشتریان عزیز لحظاتی به یادماندنی و دیدنی را تجربه می کنند.

فودکورت آرتمیس فقط کلکسیونی از غذاهای لذیذ و رنگارنگ نیست، بلکه دارای یک اتاق بازی با کادر مجرب برای کودکان نیز هست.

در ضمن مجموعه دارای یک سالن مجزا با ظرفیت 100 نفر برای برگزاری مراسمها، میهمانیها و تولد ها است که مشتریان می توانند با هماهنگی قبلی به صورت تلفنی و یا حضوری برای رزرو میز اقدام نمایند. اگر مراسمتان را اینجا برگزار می کنید با سالن کارهای حرفه ای برای پذیرایی، مهمانی شما بسیار مجلل برگزار خواهد شد.

در انتها باید گفت این مجموعه ی بی نظیر در تهران، فرمانیه، نبش نارنجستان چهارم در طبقه ی سوم برج آرتمیس واقع شده است.
شماره تماس فودکورت آرتمیس: 26254061-021  ,26253019-021  , 26253018-021

فودکورت آرتمیس

فودکورت آرتمیس