در شلوغ ترین نقطه ی پایتخت، در تقاطع خیابان جمهوری و حافظ، کلکسیونی از برندهای رستوران و کافی شاپ با تنوع بی نظیری از صندلی فودکورت هر رهگذر خسته ای را برای رفع خستگی به سمت بازار چارسو و فودکورت چارسو جذب می کنند.

بازار چارسو

بازار چارسو

بازار چارسو یکی از مجتمع های تجاری تهران است که برای علاقه مندان گوشی موبایل و لوازم دیجیتالی بسیار شناخته شده است. این مجتمع در نزدیکی پاساژ معروف علاالدین در تقاطع خیابان جمهوری و حافظ واقع شده و در طول روز میزبان افرادی است که پس از گشت و گذار در میان مغازه های موبایل فروشی برای رفع خستگی خود را به بازار چارسو و فودکورت معروف آن می رسانند.

بازار چارسو در زمینی به مساحت 5700 متر مربع در منطقه ی 12 شهرداری تهران توسط شرکت امید نیک احداث شده است. این مجتمع شامل 15000 متر فضای تجاری، 330 باب مغازه، 1000 واحد پارکینگ، 2500 متر انبار تجاری، پردیس سینمایی با ظرفیت 900 نفر و یک فودکورت می شود.

جذاب ترین بخش بازار چارسو، فودکورتی است که با تنوع بی نظیری از رستورانها و کافه ها با دکوراسیونی رنگارنگ به همراه صدها صندلی فودکورت مکانی آرام و دوست داشتنی در شلوغ ترین خیابان تهران محسوب می شود.

در فودکورت چارسو برندهای مطرح رستورانی نظیر رستوران بروی، چیتر چیکن، ژیلمو، سام برگر، لاوانسی و بسیاری دیگر در یک جا جمع شده اند تا جشنواره ای از غذا خلق شود.  شما می توانید از هر کدام از آنها غذای محبوبتان را سفارش داده و با نشستن بر روی یک صندلی فودکورت راحت غذایتان را در فضایی آرام میل کنید.

کیفیت غذا در فودکورت چارسو بسته به نوع رستوران متفاوت است اما در کل در این مکان می توانید مطابق سلیقه ی خود از منوی متنوع رستورانها  غذا سفارش داده و در کنار دوستانتان از خوردن آن لذت ببرید.

در کل فودکورت چارسو فضایی آرام و دوست داشتنی در میان شلوغی شهر است که می تواند اوقات لذتبخشی را برای شما و دوستانتان در این نقطه از شهر رقم بزند. به خصوص اگر پس از گشت در بازار موبایل دلتان بخواهد خستگی خود را با نوشیدن یک نوشیدنی لذیذ بر طرف کنید، اینجا بهترین انتخاب ممکن است.

فودکورت چارسو,رستوران چیتر چیکن

فودکورت چارسو,رستوران چیتر چیکن

فودکورت چارسو,صندلی فودکورت

فودکورت چارسو,صندلی فودکورت