در این هوای سرد، نشستن در فضای بی سقف و خوردن غذای گرم در پشت میز و صندلی های فضای آزاد هم لذتی دارد. آن هم در جایی که چشم انداز بسیار زیبایی دارد. اما درباره ی کدام رستوران صحبت میکنیم؟ با ویکی فودز همراه شوید چرا که هر روز برای شما پیشنهادات تازه ای دارد.

معرفی رستوران در آبشار تهران

اگر اینبار برای پر کردن اوقات فراغت خود به آبشار تهران رفتید، بعد از گشت و گذار سری هم به فودکورت علاالدین بزنید. بهترین طعم فست فود هایی نظیر انواع پیتزاها و ساندویچ ها را میتوانید در این فودکورت و در کنار فضای زیبای آبشار تهران بیابید. با وارد شدن به این فست فود، فضای مسقفی را میبینید که صندلیهای فست فود نارنجی رنگی آنجا را پر کرده است. صرف غذا در کنار 400 نفر دیگر اما در محیطی آرام، با چشم انداز بسیار زیبا به دریاچه خلیج فارس تجربه ی فوق العاده ای را فراهم خواهد آورد.

صندلی فست فود فودکورت علاالدین

صندلی فست فود فودکورت علاالدین

برای علاقه مندان به تخفیف خبرهای خوبی داریم.

شاید شما جز افرادی باشید که رستورانهای مختلف را با قیمت های ارزانتری امتحان کنید. این رستوران به همین منظور تخفیفهای ویژه ای برای نت برگی ها در نظر گرفته است. یعنی این افراد میتوانند تا سقف 21 هزار تومان از منوی باز پیتزاها و تا سقف 11 هزار تومان از منوی ساندویچ ها از تخفیف 46 درصدی استفاده کنند. استفاده از نانهای ویژه، سبزیجات و گوشت و مرغ به همراه سس های مخصوص این فودکورت طعم شیرین تخفیف را برایتان دوچندان میکند.