رستوران ایتالیایی زینو جز رستوران های خوبی است که گرچه مدت زمان طولانی از تاسیسش نمی گذرد، طرفداران پرو پا قرص زیادی برای خود بدست آورده است.
منوی زینو ، منوی خلاقیت است. غذاهای جدید و غذاهای متداول با سبکی جدید پیشنهاد ویژه زینو برای علاقمندان به فست فود و غذای ایتالیایی است.

معرفی فست فود زینو

معرفی فست فود زینو

معرفی فست فود زینو

معرفی فست فود زینو

منوی زینو از بخش های لقمه پیچ، پاستا پیچ، پیتزا، سوخاری، پیش غذا، سالادها و نوشیدنی ها تشکیل شده است. پیشنهاد می کنیم حتما تالاتلی با سس عربیاته را تجربه کنید. این غذا فوق العاده است. تمامی برگرها و نان ها در خود رستوران تهیه می شوند. برای کسانی که علاقمند باشند، بازدید از آشپزخانه با رعایت اصول و استانداردها، امکان پذیر است.

رستوران ایتالیایی زینو

رستوران ایتالیایی زینو

رستوران ایتالیایی زینو

رستوران ایتالیایی زینو

تجهیز فست فود زینو به دکوراسیونی مدرن، ساده و شیک فضای زینو را دلنشین و چشم نواز کرده است. همیشه موسیقی ملایمی در زینو پخش می شود که بسیار آرام بخش است. شما می توانید یک مهمانی دوستانه یا خانوادگی را در این رستوران برگزار کنید. کادر مجرب زینو، بهترین پذیرایی را از مهمانان عزیز شما خواهند کرد.
زینو برای کسانی که با آن آشنایی ندارند فرصتی قرار داده تا بتوانند با تخفیفی 50% ، از منوی جدید و متفاوت این رستوران استفاده کنند. این تخفیف تا 6 اسفند ادامه دارد.

آدرس فست فود زینو : فلسطین، تقاطع انقلاب، روبروی دانشکده هنر، ساختمان مهر  02166477854