راه اندازی کافی شاپ در عصر امروز رویای هر فردی است که تنها با داشتن ایده های نو و خلاقانه می تواند میسر شود. راه اندازی کافی شاپ به دلیل آن که دارای فضایی متفاوت و آرام است می تواند برای هر فردی، کسب و کاری رویایی باشد. کافی شاپ ها مکان های آرام و صمیمانه ای هستند که با پخش موزیکی آرام فضایی دلچسب به وجود آورده است. در کافی شاپ ها می توانید به قرار های دوستانه و یا کاری و مطالعه و … بپردازید. در ادامه ی این مطلب قصد داریم برخی از کافی شاپ های موفق در سطح تهران را به شما عزیزان معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

کافه های موفق تهران

کافه کوچه

کافه کوچه، کافه ای خلوت و بسیار دوست داشتنی است که رفتار پرسنل نیز بسیار صمیمانه است. در صورتی که به کافی شاپ های خلوت با دکور های زیبا و هیجان انگیز علاقه دارید، می توانید کافه کوچه را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که در این کافی شاپ فضا برای افراد سیگار و غیر سیگاری تعیین شده است. در طبقه ی این بالای این کافه میز های به یکدیگر نزدیک تر است و فضای دوستانه تری نسبت به طبقه ی پایین دارد. کافه کوچه از ساعت ۱۱ صبح تا ساعت ۱۱ شب مشغول به کار است. طبقه ی پایین این کافه دارای فضای باز تر است و از پنجره کافه می توانید فضای بیرون را ببینید و همراه با خوردن یک قهوه ی خوشمزه لذت ببرید.
اینترنت رایگان نیز در این کافه در اختیار مشتری ها قرار داده می شود. به راحتی نیز می توانید جای پارک پیدا کنید.
آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان بیستون، بین خیابان شانزدهم و هجدهم، پلاک ۴۹
شماره تلفن: ۸۸۷۲۸۶۸۷

کافه کوچه

کافه کوچه

همچنین بخوانید: کافه های پرطرفدار تهران

کافه آس

سال های زیادی است که کافه آس واقع در خیابان پاسداران مشغول به فعالیت است. در صورتی که در محدوده ی پاسداران و شریعتی دنیال کافه ای خوب و محبوب برای نشستن و نوشیدن قهوه هستید می توانید کافه آس را انتخاب کنید. کافه آس کافه ای کوچک است که ظرفیت آن ۲۰ نفر است. در این کافه علاوه بر نوشیدنی های متنوع، انواع اسنک ها و غذا های کوچک نیز سرو می شود. تمامی مشتری های کافه آس رضایت کامل از نحوه ی پذیرایی و فضای این کافه داشته اند و افراد زیادی هستند که این کافه را به عنوان پاتوق خود انتخاب کرده اند.
آدرس: تهران، ابتدای پاسداران، نبش خیابان دشتستان سوم
شماره تلفن: ۲۲۸۹۹۳۱۳

کافه آس

کافه آس

کافه موکا

کافه موکا کافه ای بسیار دنج در خیابان خالد اسلامبولی است که در آن موزیک های بسیار زیبایی پخش می شود که موجب می شود مشتری ها جذب این کافه شوند. لازم به ذکر است که مشتری های این کافه به طور معمول جوون ها و سینمارو ها هستند چراکه کافه موکا در نزدیکی سینما آزادی قرار دارد. نزدیک بودن این کافه به سینما امتیازی مثبت برای آن به حساب می آید. فاصله ی میز ها نسبت به هم کاملا مناسب است و ۱۲ میز گردی که داخل این کافه قرار دارند به دلیل داشتن فاصله ی مناسب حریم شخصی افراد را به خوبی حفظ می کند. در کافه موکا کشیدن سیگار مانعی ندارد و همچمیم اینترنت رایگان و پرسرعت نیز در اختیار مشتری ها قرار داده می شود. منوی این کافه با کافه های دیگر تفاوت چندانی ندارد. به صورت تلفنی نیز می توانید میز مورد نظر را رزرو نمایید.
آدرس: تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، نبش خیابان هفتم، پلاک ۸۵، طبقه دوم
شماره تلفن: ۸۸۷۱۸۴۷۸، ۸۸۷۱۸۴۷۷، ۸۸۷۱۸۴۷۹

کافه موکا

کافه موکا

کافه مسعودیه

کافه مسعودیه در عمارت مسعودیه قرار دارد و شما علاوه بر کافه میتوانید یکی از جاذبه های گردشگری شهر تهران را هم ببینید. فضای کافه فضایی قدیمی و بسیار زیبا در محیط تاریخی قرار دارد. طراحی داخلی این کافه به صورتی است که مشتری ها می توانند لحظات پر احساس خاصی را در آن تجربه نمایند. یکی از علت های مهم رفتن به این کافه صبحانه های خوشمزه آن میباشد ولی فراموش نکنید که قبل از رفتن به یکی از زیباترین کافه های شهر تهران حتما جای خود را رزو کنید که معطل نشوید. کافه مسعودیه کافه ای کاملا مقرون به صرفه است.
آدرس : بهارستان، خیابان مصطفی خمینی، خ امیر کبیر، خ ملت، بالاتر از ایستگاه مترو، عمارت مسعودیه
تلفن : ۰۲۱۳۳۹۹۲۰۱۳

کافه مسعودیه

کافه مسعودیه

کافه دیاموند

کافه دیاموند کافه ای دوستانه در میدان فردوسی است و که میزبان قرار های دوستانه در طول روز است. این کافه کمی بالاتر از میدان فرودوسی است، در صورتی که گذرتان به این منطقه رسید حتما سری به این کافه بزنید. محیط این کافه کاملا صمیمی و گرم است و ساختمان قدیمی آن فضایی خاص و منحصر به فردی را به وجود آورد است. در این کافه سیستم تهویه بسیار مناسبی وجود دارد که اجازه نمی دهد بوی سیگار فضای کافه را ازار دهنده کند. مسئله ی بسیار مهم در خصوص این کافه این است که بهتر است قبل از رفتن به آن حتما جای خود را رزرو نمایید.
آدرس: میدان فردوسی- خیابان ویلا(نجات اللهی)- خیابان فلاح پور-پلاک ۳۳
تلفن : ۰۲۱۸۸۸۹۰۱۹۶

کافه دیاموند

کافه دیاموند