در دنیا رستورانها و کافه های بیشماری وجود دارند که هر کدام سعی می کنند با خلاقیت در دکوراسیون نظیر جایگزینی صندلی چوبی با صندلیهای خاص به شهرت برسند. اما برخی به دلیل دکوراسیون خاص به شهرت نمی رسند، بلکه مالک آنها دلیل اصلی معروفیت آنها است.

در این میان برای هر شخصی جالب است که در رستوران و کافی شاپی قدم بگذارد که صاحبش یک شخص سرشناس است. اگر از علاقه مندان هنر تئاتر هستید، کافی شاپ مجید مظفری بهترین گزینه برای دورهمی است.

آمفی کافه مجید مظفری

آمفی کافه مجید مظفری

اخیرا هنرمند دوست داشتنی تئاتر و سینما، مجید مظفری، آمفی کافه را در حوالی دریاچه چیتگر برای طرفداران و علاقه مندان تئاتر و موسیقی افتتاح کرده است.

آمفی کافه در منطقه ی معروف دریاچه ی چیتگر در مرکز خرید بام لند واقع شده است و مالک آن مجید مظفری است.

آمفی کافه از تلفیق عبارت آمفی تئاتر و کافی شاپ شکل گرفته است و انواع نوشیدنیها و دسرهای لذیذ را به مشتریهای خود ارائه می دهد. فضای کافه گرم و صمیمی است و میز و صندلی چوبی در فضای آن چیده شده است.

قیمتها در کافی شاپ مجید مظفری خیلی گران نیست و بین 18 الی 22 هزار تومان در نوسان است. در منوی آن انواع شیك و اسموتی، آیس كافی، دمنوش، ماكتیل، سالاد و ساندویچ قرار داده شده است که می توانید با سفارش آنها یک عصر دل انگیز را در فضایی هنری تجربه کنید.

اما آنچه این کافی شاپ را از بقیه متمایز می کند به غیر از مدیریت آن، خدمات و برنامه های ویژه ای است که ارائه می دهد. در آمفی کافه موزیک و تئاتر اجرا می شود و کلاس بازیگری و فن بیان و ورزش صبحگاهی هم از خدمات دیگر کافی شاپ است.

اگر از طرفدار مجید مظفری عزیز باشید، این هنرمند عصرها در کافه حضور دارند. شاید شانس دیدار هنرمندان دیگر را هم با رفتن به این کافه پیدا کنید که می تواند بسیار جالب و هیجان انگیز باشد.

اگر قصد رفتن به آمفی کافه را داشته باشید آدرس آن تهران، همت غرب، كاشان جنوب، میدان موج، خیابان موج، بام لند است که در طول هفته میزبان شما عزیزان در حوالی دریاچه ی چیتگر است.

آمفی کافه مجید مظفری

آمفی کافه مجید مظفری

آمفی کافه مجید مظفری

آمفی کافه مجید مظفری

آمفی کافه مجید مظفری

آمفی کافه مجید مظفری