یک شام عاشقانه را در یک رستوران لوکس تجربه کنید.

نوبتی هم باشد، نوبت به رستورانی میرسد که شما را به عشقتان نزدیک تر کند، بله چه چیز زیبا تر و بهتر از دعوت کردن محبوبتان به صرف شام در یک رستوران لوکس خواهد بود. در ادامه ی مطلب با ما همراه شوید چرا که قصد داریم یک رستوران لوکس برای عاشقان را معرفی کنیم.

معرفی رستوران رویال

معرفی رستوران رویال

رستوران رویال هتل استقلال

بله، تعجب نکنید. هتلها تنها پذیرای مهمانان خارجی و مسافران خارج از شهر نیستند، بلکه شما میتوانید میز و صندلی رستورانها و کافی شاپهایشان را رزرو کنید و اوقات متفاوتی را تجربه کنید.
اگر به هتل استقلال بروید، رستوران رویال این هتل را برای قرار های دونفره تان بسیار مناسب خواهید یافت. همانطور که میدانید هتل استقلال یکی از بهترین هتلهای تهران است، پس دور از انتظار نخواهد بود که با بهترین تجهیزات رستوران در این هتل مواجه شوید.
رستوران رویال، دارای محیط بسیار دنج، آرام و کلاسیک است. شما میتوانید اتوموبیل خود را در پارکینگ هتل پارک کنید، در یک محیز رومانتیک قرار بگیرید، به موسیقی دلپذیری گوش دهید و در کنار محبوبتان از صرف یک غذای با کیفیت بهره مند شوید.
مسلما برای صرف یک شام در این رستوران باید هزینه ی زیادی را بپردازید، اما ویکی فودز به شما پیشنهادی ویژه میدهد. به مدت کوتاهی این رستوران با همکاری نت برگ به مشتریانش تخفیف 51 درصدی میدهد. یعنی شما میتوانید با پرداخت 49 هزار تومان به ارزش 100 هزار تومان از منوی این رستوران خرید کنید. پیشنهاد خوبیست، مگر نه؟