از کودکی هنگامی که درباره ی مریخ سخن گفته میشد، همه ی گوش ها تیز میشد تا بشنوند در این مریخ چه خبر است . همیشه در فیلم و کارتون های فضایی، که موجوداتی از فضا ب زمین می آمدند، از کره ی مریخ می آمدند. مریخ همیشه به عنوان سمبلی از موجوداتی فضایی و کره ای ناشناخته ی عجیب و در عین حال جذاب بوده است. به راستی تصورتان از مریخ چیست؟ درست است که تا به مروز بشر تلاشهای گسترده ای برای شناخت بیشتر سیاره ها انجام داده است، اما هر مریخی که میگوییم آیا همان سیاره ی عجیب و غریب بچگیمان است؟ خیر، اما امروز برایتان خبر جالبی داریم، نه که از کره ی مریخ، بلکه از رستورانی به این نام در تهران که از قضا یک رستوران بین المللی است. با رستوران بین المللی مریخ آشنا شوید.

رستوران بین المللی مریخ

در تهران آنقدر رستورانهای خوب و جذاب وجود دارد که شاید برای انتخاب یکی از میان آنها دچار دردسر شوید. البته بستگی به این هم دارد که قصد دارید در کدام منطقه در تهران غذا میل کنید. این بار برای غرب نشینان و کسانی که در محدوده ی باغ فردوس تردد میکنند ، رستورانی ویژه داریم . درست است که این رستوران مریخ نام دارد اما توقع محیطی عجیب و غریب از آن را نداشته باشید. شاید تنها چیزی که آن را کمی شبیه مریخی که در ذهن خود دارید ، کند، استفاده از میز و صندلی رستورانی به رنگ قرمز است. این رستوران که جز رستورانهای خوب در تهران است در بلوار فردوس، روبروی گلستان شمالی قرار گرفته است. استفاده از رنگ قرمز و کرم در دکوراسیون رستوران بین المللی مریخ سبب شده است که محیط این رستوران بسیار گرم و صمیمی و دوستانه شود.
در این رستوران نیز مانند رستورانهای خوب تهران، یک کادر بسیار مودب و آزموده از شما پذیرایی خواهد کرد. محیط آرام و مدرن در کنار نورپردازی مناسب و فضایی خوب، همه آماده اند تا صرف غذای دلپذیری را برای شما رقم بزنند.
در منوی غذایی این رستوران که همگی آنها از مواد اولیه با کیفیت، مرغوب و تازه استفاده میشود شامل انواع غذاهای متنوع و لذیذ است. در منوی آن انواع غذاهای ایرانی و فرنگی وجود دارد که بشقاب های مخصوص مریخ از پرطرفدارترین آنها محسوب میشود.
در حوالی رستوران جای پارک به راحتی یافت میشود، فاقد حق سرویس است اما 9 درصد به عنوان مالیات بر ارزش افزوده از شما دریافت خواهد شد. اینترنت وای فای به صورت رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت و به بهترین شکل پذیرایی خواهید شد.
این رستوران همه روزه از ساعت 11:30 الی 23:30 فعالیت میکند و شما میتوانید جهت هماهنگی های بیشتر با شماره های 12-44967011 تماس حاصل کنید.

سورپرایز مریخ

اما این رستوران یک سورپرایز ویژه برای علاقه مندان به خوردن صبحانه در رستوران دارد، منوی صبحانه ی این رستوران با سرو انواع غذاها و نوشیدنی های خوشمزه از ساعت 7:30 الی 11:30 آماده ی پذیرایی از شما خواهد بود.

رستوران بین المللی مریخ

رستوران بین المللی مریخ

رستوران بین المللی مریخ

رستوران بین المللی مریخ

رستوران بین المللی مریخ

رستوران بین المللی مریخ