فست فود بیرون بر یکی از متداول ترین روش ها برای فروش بیشتر است. تحویل انواع پیتزا و ساندویچ ها در محل کار و منزل هر کسی را وسوسه می کند برای فراراز گرسنگی چنین غذای خوش مزه ای را سفارش دهد.

تجهیزات فست فود بیرون بر چندان پیچیده نیست و اگر شما هم قصد دارید به فست فودتان خدمات بیرون بر هم اضافه کنید میتوانید به کمک یا چند پیک موتوری این کار را انجام دهید.

فست فود بیرون بر چیست؟

تعریف فست فود بیرون بر به این ترتیب است که این فست فود ها به ارائه سرویس بیرون از مغازه می پردازند، یعنی غذا را برای مشتری پیک می کنند یا مشتری به صورت حضوری در این فست فودها حاضر شده و غذای خود را می خرد و می برد.

این نوع کسب و کار مانند هر کار دیگری مزایا و معایب خودش را دارد در ادامه مزایا و معایب راه اندازی فست فود بیرون بر را بررسی خواهیم کرد.

راه اندازی فست فود بیرون بر

راه اندازی فست فود بیرون بر

مزایا
ــ حجم سرمایه گذاری کمتر: اصولا فست فود هایی که به صورت بیرون بر راه اندازی می شوند، نیاز به سرمایه کمتری نسبت به فست فودهای مشابه با داشتن سالن دارند. زیرا این فست فودها نیازی به دکوراسیون ندارند، همانطور که می دانید دکوراسیون یکی از هزینه های کلیدی و سنگین در راه اندازی فست فود می باشد.

ــ اجاره مغازه پایین تر: فست فودهای بیرون بر به فضای کمتری برای فعالیت نیازمند می باشند، همانطور که می دانید یکی از موارد تاثیر گذار در اجاره مغازه ها متراژ می باشد. شما با نیاز کمتر به فضا می توانید هزینه های خود را بیشتر مدیریت کنید.

ــ کار راحت تر: معمولا فست فودهایی که به صورت بیرون بر راه اندازی می شوند، از کار سبک تری برخوردار هستند، نیاز به نظافت و مدیریت سالن حذف می گردد، فشار حضور مشتری در سالن که معمولا به همه پرسنل منتقل می شود وجود ندارد، مشکل اماکن و حجاب را نیز می توان از لیست مشکلاتتان حذف کنید.

ــ بازار گسترده تر: وقتی فست فود شما بیرون بر است شما میتوانید مشتری های تمام مناطق اطراف را جذب کنید این نوع کسب و کار توسط یک بازاریابیمناسب میتواند بسیار سودآور باشد.

معایب
ــ فروش کمتر: شما در زمان راه اندازی فست فود بیرون بر، برخی از مشتریانی که خواهان استفاده از سالن هستند را از دست خواهید داد. بدیهی است که این مهم به میزان فروش شما آسیب می زند.

ــ محدودیت های خلاقانه: شما با نداشتن سالن از ارائه خدمات خلاقانه به مشتریانتان باز خواهید ماند.