همان طور که می دانید به دلیل ازدیاد جمعیت و تقاضا برای رستوران ها، رستوران های متعددی در تهران راه اندازی شده است که هر کدام با خرید بهترین تجهیزات رستورانی موفق شده اند که جز رستوران های خوب و موفق تهران بر جای باقی بمانند. رستوران هایی که در تهران وجود دارند هرکدام سبک خاص خود را دارند و هر یک با شیوه های منحصر به فرد خود توانسته اند کسب و کار خود را حفظ نمایند و مشتری های خود را داشته باشند. خرید بهترین تجهیزات رستورانی می تواند به موفقیت رستوران کمک شایانی کند. حال در ادامه ی مطلب قصد داریم برخی از رستوران های موفق تهران را به شما عزیزان معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

رستوران های تهران

رستوران سنتی بابا قدرت

اگر قصد برگزاری مراسم و جشن در یک رستوران و یا سفره خانه خوب دارید، بهتر است یک رستوران مناسب نیازتان پیدا کنید. سفره خانه بابا قدرت برای برگزاری مراسم یکی از بهترین گزینه های ممکن است. این رستوران دارای ۴ گواهینامه بین المللی از کشور انگلستان در زمینه خدمات توریسم و رستوران دارد. رستوران سنتی بابا قدرت با داشتن فضای سنتی و مدرن و منحصر به فرد با موسیقی زنده از مهمانان عزیزش پذیرایی می کند.
لازم به ذکر است که با رفتن به این رستوران می توانید از اینترنت رایگان آن استفاده نمایید. پارکینگ رایگان نیز در اختیارتان قرار داده می شود. در نزدیکی این رستوران ایستگاه مترو قرار دارد و می توانید به راحتی به هر نقطه ی تهران که می خواهید بروید. تاکسی نیز به راحتی یافت می شود. صبحانه، ناهار، شام در این رستوران سرو می ود. به صورت اینترنتی، حضوری و حتی تلفنی می توانید میزی را رزرو نمایید.
آدرس: تهران، پاسداران، میدان هروی، خیابان وفا منش، نبش کوچه شمس
شماره تلفن: ۲۲۹۳۱۰۵۶

رستوران بابا قدرت

رستوران بابا قدرت

رستوران مسلم

به معرفی خوشمزه ترین رستوران رسیدیم، رستوران مسلم از پر طرفدار ترین و شلوغ ترین رستوران های بازار است که خوشمزه ترین ته چین در تهران را به مشتری هایش ارائه می دهد. رستوران مسلم با وجود اینکه رستورانی شلوغ است، با خرید بهترین تجهیزات رستورانی در سریع ترین حالت ممکن غذای مشتری ها را حاضر می کند. این رستوران در ساعت ناهار شاهد صف های طویلی از مردم است که تنها برای خوردن غذای خوشمزه رستوران مسلم به بازار آمده اند. اگر گذرتان به بازار بزرگ تهران خورد، حتما سری به رستوران مسلم بزنید و از خوردن غذای خوشمزه آن لذت ببرید.
آدرس: تهران، خیابان پانزده خرداد، نبش سبزه میدان، کوچه ی حج رحیم خان، پلاک ۴
شماره تلفن: ۵۵۸۹۹۸۳۴، ۵۵۸۹۹۸۳۵، ۵۵۸۹۹۸۳۶، ۵۵۶۰۲۲۷۵

 

رستوران مسلم

رستوران مسلم

همچنین بخوانید: رستوران شاخه طوبی ، سنتی یا مدرن ؟

رستوران زرچ

رستوران زرچ، رستورانی پر طرفدار و محبوب است که با خرید بهترین تجهیزات رستورانی موفق شده است که بهترین غذاها را در کمترین وقت ممکن سرو کند. کیفیت غذا های این رستوران بی نظیر است و لازم به ذکر است که هر پرس غذای رستوران زرچ، بیشتر از مقداری است که هر فرد به آن نیاز دارد. به طور مثال اسکالپ گوشت و بیف استراگانف این رستوران بسیار پر و پیمون است. بهتر است بدانید که این رستوران بسیار شلوغ است و صفی طویل دارد. با این که فضای این رستوران محدود و کوچیک است ولی صبر و انتظار ارزش خوردن غذای با کیفیت و خوشمزه را دارد.
در این رستوران کارت خوان موجود است. در صورتی که در نزدیکی این رستوران زندگی می کنید، می توانید غذا ی خود را با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید. اگر با وسیله ی نقلیه ی خود به این رستوران می روید، باید بدانید که جای پارک به سختی پیدا می شود ولی غیر ممکن نیست. به صورت تلفنی نیز می توانید میز مورد نظر خود را رزرو نمایید.
آدرس: تهران، عباس آبادؤ مهناز، صابونچی، پلاک ۱۷
شماره تلفن: ۸۸۷۴۱۱۲۰، ۸۸۷۶۱۱۱۳

رستوران زرچ

رستوران زرچ

رستوران صحرا

رستوران صحرا برای افرادی که در تهران شلوغ به دنبال غذایی دلچسب در کنار آرامش و فضایی سبز هستند، انتخابی مناسب است. فضای خارجی این رستوران بسیار زیبا و خاص است، به صورتی که هر شخصی که از کنار رستوران صحرا گذر کرده است تصمیم گرفته برای یک بار هم که شده سری به این رستوران بزند. لازم به ذکر است که علاوه بر محیط زیبا، طعم غذاهای رستوران صحرا، اولین و مهمترین دلیلی است که این روزها، مردم از همه جای تهران خودشون رو به منطقه هروی می رسانند.
آشپزخانه ی این رستوران به صورت باز است و گوشت در حضور خود مشتری چرخ می شود و سرآشپز نیز با مهارت خاص خود غذا را به بهترین نحو ممکن سرو می کند و علاوه بر خوردم غذا با طعم دلچسب می توانید از احترام و شیوه یپذیرایی نیز لذت ببرید. سالن این رستوران بسیار شیک و خاص است و در بخش وی آی پی نیز آلاچیق و تخت قرار دارد.
آدرس: تهران، هروی، خیابان وفا منش، نبش کوچه شقایق، پلاک ۸
شماره تلفن: ۲۲۹۸۰۰۱۱، ۲۲۹۸۰۰۱۲
شماره تلفن همراه: ۰۹۱۲۹۳۳۷۰۰۶

رستوران صحرا

رستوران صحرا