در تمام نقاط تهران، از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب، رستورانهای زیادی ساخته شده است. امروز علاوه بر کیفیت غذاف به زیبایی و دکوراسیون رستوران ها نیز خیلی اهمیت داده میشود. درست است که بسیاری از افراد، رستوران های ساده و صمیمی را میپسندند، اما هستند کسانی که لاکچری بودن را به فضای گرم و صمیمی ترجیح میدهند. برای این دسته از افراد که به دکوراسیون رستوران اهمیت زیادی میدهند و یا مایلند تا قرارهای خصوصی خود را در مکانی مناسب برگزار کنند، یک رستوران شیک در شرق تهران را معرفی میکنیم.

رستوران هترا

این رستوران علاوه بر زیبایی، منوی غذایی بسیار خوشمزه ای هم دارد. سرو انواع غذهای ایرانی و عربی توسط سرآشپز حرفه ای، شما را به حیرت وا میدارد. این رستوران علی رغم داشتن فضای بسیار شیک و لوکس، همانند همتایان خود، مالیات بر ارزش افزوده و حق سرویس نمیباشد یعنی هزینه های آنچنانی جز صرف غذا بر صورت حساب شما افزوده نخواهد شد.
تجهیز رستوران به انواع مبلمان های شیک و استفاده از دکوراسیون عربی، فضایی بسیار خاص به آن بخشیده است. در سالن این رستوران، یک فضای VIP نیز وجود دارد که شما میتوانید قرارهای به خصوصتان را در این سالن ها برگزار کنید. این رستوران ظرفیت پذیرایی از 80 نفر را دارد و مواد غذایی برای تهیه ی غذا به صورت روزانه و تازه تهیه میشود.
رستوران هترا همه روزه از ساعت 11:30 الی 24 به مشتریانش سرویس دهی میکند. برای مراجعه به این رستوران میبایست به اتوبان رسالت، خیابان بنی هاشم، روبروی متروی خواجه عبداله انصاری، پلاک 23 مراجعه کنید و همچنین میتوانید برای هماهنگی های بیشتر و یا رزرو میز با شماره 26301435 تماس حاصل کنید.