برای اتاق مدیریت یک اداره یا رستوران و هر جای دیگری خرید میز فلزی چندان معقول و مرسوم نیست. معمولا میزهای مدیریتی از جنس چوب و یا سایر متریال های مصنوعی هستند. میز های فلزی بیشتر در قسمت های عمومی تر و یا اماکن پرکاربر کاربرد دارند.

اگر به دنبال یافتن بهترین متریال برای میز مدیریتی هستید بهتر است مواردی که در ادامه بیان میشود را به زمان خرید میز مدیریتی به خاطر بسپارید.

راحتی؛ همه وقتی میز میخرند برای راحتی این کار را می کنند. مهمترین بخش از فرایند انتخاب میز مدیریتی و مبلمان اداری راحتی آن است. سعی کنید میزی را انتخاب کنید که وقتی پشت آن مینشینید بسیار راحت باشید.

استحکام؛ مستحکم بودن یک میز چیزی است که باید مورد توجه قرار گیرد. تنها زیبا بودن میز کافی نیست، فرض کنید میزی که خریده اید بعد از یک سال خراب شده و برخی اجزایش از هم در رفته اند. باید دوباره هزینه ای بالا متقبل شده و مجددا اقدام به خرید میز کنید.

میز مدیریتی

میز مدیریتی

ظاهر میز؛ راحتی و استحکام میز را که تایید کردید نوبت به شکل ظاهری و رنگ میز می رسد که بسیار مهم است. فراموش نکنید یک میز چوبی خوب بر تمام دکوراسیون اتاق کار تاثیر گذار است.

قیمت؛ اگرچه قیمت را در آخر آوردیم اما همه قبل از بررسی میز قیمتش را می پرسند و این نشان دهنده اهمیت این آیتم است. سعی کنید میز کار خود را از بین چند گزینه در یک رنج قیمت برگزینید. فروشگاهی که تنها یک میز در هر رنج قیمت دارد اصلا مناسب خرید نیست چراکه امکان مقایسه بین مدل های مختلف وجود ندارد.

چوب تنها متریال مناسب برای انتخاب میز مدیریتی نیست. ترکیبی از چوب و فلز یا شیشه هم میتواند گزینه شیک و در عین حال کاربردی باشد. البته با شرط در نظر گرفتن ارگونومی و استقامت!