رستوران فرانسوی لیمالانژ

فضای دنج و خاص رستوران های فرانسوی را در لیمالانژ تجربه کنید. رستوران فرانسوی لیمالانژ، فضایی صمیمی و دلنشین، مناسب برای دورهمی دوستانه دارد.
لیمالانژ را می توان رستورانی معرفی کرد که داستان زندگی شخصی را بیان می کند. این فرد میانسال تمامی خاطرات، نمادها و سمبل های مهم ندگی اش را از جوانی تا کنون در رستورانی جمع آوری کرده و آنها را با دیگران به اشتراک می گذارد. انعکاس دوره های مختلف زندگی این شخصیت در طراحی داخلی و استفاده از هویت های بصری نمود پیدا می کند.
فضای رستوران با رنگ قرمز آراسته شده اند تا بتوانند هم حس گرمی را ایجاد کنند و هم تداعی کننده کافه – رستوران های پاریس باشد. انعکاس دوران مختلف زندگی این شخ در طراحی و دکوراسیون از جمله میزهای غذاخوری رستوران با مدل های مختلف دیده می شود.

معرفی رستوران لیمالانژ

معرفی رستوران لیمالانژ

معرفی رستوران لیمالانژ

معرفی رستوران لیمالانژ

معرفی رستوران لیمالانژ

معرفی رستوران لیمالانژ

منوی رستوران دو بخش غذا و کافی شاپ دارد. انواع غذاهای فست فودی در منوی رستوران دیده می شود و بخشی نیز به غذاهای خاص فرانسوی اختصاص داده شده است.
سطح قیمتی رستوران متوسط است و شاید سفارش هر نفر چیزی در حدود سی هزار شود. جای پارک به راحتی در اطراف رستوران پیدا می شود. رستوران لیمالانژ در خیابان 54 ام یوسف آباد است.

خبر ویژه 

منوی رستوران تا چهارده دی ماه شامل تخفیف 50% می شود. همین الان اقدام کنید و با رزرو میز در رستوران لیمالانژ، بهترین دوستان را به صرف غذایی لذیذ و جدید دعوت نمایید.
شماره تماس رستوران:۸۸۰۴۳۶۴۸

معرفی رستوران فرانسوی  لیمالانژ

معرفی رستوران فرانسوی لیمالانژ