اگر به دنبال یک رستوران با منوی متنوع در تهران هستید به شما رستوران سان لیو در جردن را معرفی می کنیم.در رستوران سان لیو هر مشتری با هر سلیقه ای راضی از رستوران خارج می شود.
معرفی رستوران سان لیو
رستوران مدرن سان لیو در خیابان آفریقا یا همان خیابان محبوب جردن در مکانی دنج از مهمان خوش سلیقه ی خود پذیرایی می کند.این رستوران دارای دکوراسیون ساده ای است که رنج سفید در آن غالب است.میز و صندلیهای سفید رستوران درمیانه ی رستوران و نیمکتهای رستوران به رنگ خاکستری با صندلیها و میزهای خاکستری در کناره های دیوار چیده شده اند.این فضا گرم و صمیمی است و گنجایش 70نفر را دارا است.موسیقی ملایم در فضا طنین انداز است و آرامش صرف غذا را بیشتر می کند.همچین در این رستوران اینترنت وای فای برای استفاده ی مشتریها در دسترس است.
در این رستوران همچنین تعدادی میز و صندلی رستوران در فضای باز چیده شده اند که نشستن در فضای باز به شرطی که هوا لطیف و پاک باشد بسیار لذت بخش خواهد بود.

رستوران سان لیو

رستوران سان لیو

رستوران سان لیو

رستوران سان لیو

کلیه ی غذاها و خدمات رستوران براساس کیفیت روز دنیا است.در منوی رستوران انواع غذاهای متنوع دیده می شود.در کنار غذاهای سنتی ایرانی مانند کشک بادمجان و میرزاقاسمی می توانید انواع غذای مدرن مانند پاستا و پیتزا و ساندویچ و غیره را سفارش بدهید.

رستوران سان لیو

رستوران سان لیو

رستوران سان لیو

رستوران سان لیو

رستوران سان لیو

رستوران سان لیو

اما از تاریخ 11بهمن تا 25اسفند ماه با خرید از نت برگ می توانید از تخفیف 50درصدی منوی باز سان لیو بهره مند بشوید.با پرداهت 9هزار تومان به جای 18هزار تومان می توانید غذاهای لذیذ را سفارش داده و از خوردنشان لذت ببرید.یادتان باشد سرویس دهی از ساعت 11صبح با ساعت 24 است و 9درصد مالیات بر ارزش افزوده روی صورت حساب شما محاسبه می شود.در ضمن جای پارک کافی هم در آن حوالی پیدا می شود.

آدرس:خیابان آفریقا (جردن)، نبش بلوار ستاری
شماره تماس: 02186080738