یک رستوران لوکس دیگر انتظار شما را میکشد . دیگر گفتن اینکه به هر جای تهران که بروید ، تعداد زیادی رستوران خواهید یافت ، سخن بسیار تکراریست . پس حرف را کوتاه کرده و مستقیما به معرفی رستوران لوکس که مد نظرمان داریم ، خواهیم پرداخت . این رستوران در زمره ی رستوران های سنتی تهران قرار میگیرد که در غرب تهران یعنی در منطقه ی چیتگر قرار گرفته است . نام این رستوران مهماندار است .

معرفی رستوران مهماندار

این رستوران محیط بسیار عجیبی دارد ، میگوییم عجیب چرا که با وارد شدن به آن  ،فضا و چیدمان بسیار زیبای آن به همراه چیدمانی از میز و صندلی های چوبی رستوران  و نیمکت های چوبی خاص رستوران ، شما را شگفت زده میکند . همه چیز در این رستوران با دقت انتخاب شده است  ، از انتخاب میز و صندلی ها تا نور پردازی ها که همه به هم بیایند . مسلما هنگامی که برای صرف غذا به یک رستوران میروید ، همه چیز را مد نظر میگیرید  کمتر پیش می آید تا کسی تنها به خوردن غذا فکر کند  ،مگر آنکه آن فرد خیلی گرسنه باشد ، ام هنگامی که برای رفتن به رستوران برنامه ریزی میکنید ، همه ی فاکتورهای را در نظر گرفته و سپس یکی از گزینه های پیش رو را انتخاب میکنید ، که این رستوران تقریبا کثر موارد ملاک های یک فرد را داراست .
در این رستوران شما میتوانید از نان تافتون که همان لحظه و در خود رستوران تهیه میشود لذت ببرید، استفاده از مواد اولیه تازه و مرغوب که به صورت روزانه تهیه میشود ، یک منوی خوشمزه و با کیفیت را از غذاهای ایرانی تهیه کرده است . سالن آن بسیار بزرگ است و ظرفیت پذیرایی از 300 نفر را دارد . پرسنل آن کاملا حرفه ای هستند و آموزش دیده . نگران طعم غذا نباشید ، سفارش غذایتان به دست سر آشپز بسیار حرفه ای که سابقه ای درخشان دارد  ،خواهد رسید . این رستوران فاقد مالیات بر ارزش افزوده و حق سرویس است و برای استفاده از پارکینگ آن میبایست از قبل با رستوران هماهنگی لازم را به عمل آورید .
در این رستوران بزرگ  ،موسیقی زنده نواخته میشود و به ازای هر نفر ورودی به مبلغ 7 هزار تومان از شما دریافت میشود . در کل این رستوران را میتوان یکی از بهترین رستورانهای سنتی در تهران دانست . برای تجربه ی غذا خوردن در این رستوران ، میبایست به چیتگر، شهرک گلستان، بلوار کوهک، برج طوبی، ورودی جنوبی، طبقه پنجم بروید . همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو میز با شماره 46086959 و 46087769 تماس حاصل کنید .
درست است که این رستوران کمی دسترسی سختی دارد ، از آنجایی که این رستوران در مرکز شهر ساخته نشده است ، ممکن است این مسیر برای مراجعه ی افراد مختلف که از تمام سطح شهر به آن میروند کمی سخت باشد ، اما به جرات میتوان به نکات مثبت آن تکیه کرد و حتما برای یکبار هم که شده به این رستوران رفته و در محیط زیبایش قرار بگیرید .
جدای از این ، پس از صرف غذا میتوانید به پارک چیتگر بروید ، گشتی در این پارک خوش آب  و هوا بزنید و کمی با همراهنتان قدم بزنید . ساخت روزهای متفاوت زندگی ار ختی نیست ، کمی باید برنامه ریزی داشته باشیم ، تا یکنواختی را از خود دور کنیم .

منو رستوران مهماندار

منو رستوران مهماندار

رستوران مهماندار

رستوران مهماندار

رستوران مهماندار

رستوران مهماندار

رستوران مهماندار

رستوران مهماندار

رستوران مهماندار

رستوران مهماندار