برای شهروندانی که در مرکز شهر تهران زندگی می کنند و یا محل کارشان در بخشهای مرکزی شهر است به معرفی فست فود در خیابان مطهری می پردازیم. فست فود موری ذغالی با این اسم بامزه در بخش مرکزی شهر غذاهای لذیذی را برای در کردن خستگی کار ارائه می دهد.در ادامه با معرفی فست فود شما را به صرف یک غذای لذیذ در خیابان مطهری دعوت می کنیم:

فست فود موری ذغالی مطهری

فست فود موری ذغالی مطهری

معرفی فست فود موری ذغالی مطهری

موری ذغالی یک فست فود ساده و کوچک در خیابان مطهری،تقاطع خیابان سهروردی جنوبی است که با غذاهای خاص خود از مشتریهایش پذیرایی می کند.
در موری ذغالی میز و صندلیهای ساده ی فست فود برای پذیرایی از 15نفر چیده شده اند.همینطور درفضای باز هم امکان نشستن و میل غذا وجود دارد.با تمام سادگی موری ذغالی دارای فضایی گرم و صمیمی برای جمعهای دوستانه است.

فست فود موری ذغالی مطهری

فست فود موری ذغالی مطهری

اما برسیم به منوی فست فود که در آن انواع برگر و ساندویچ به چشم می خورد.درباره ی غذاها باید گفت ارگانیک هستند و به صورت ذغالی و بدون روغن طبخ می شوند.فست فود اسم خود را از همین ذغالی بودن غذاها گرفته است.به علاوه سسهای مصرفی دست ساز و رژیمی هستند و ساندویچها با نان فرانسه ی کنجدی سرو می شوند.
از نکات دیگر این فست فود طبخ غذاها در مقابل چشمتان است که خیالتان را راحت می کند.درباره قیمت هم باید گفت خیلی گران نیست و گرانترین غذای آن برگر امپراطور به ارزش 19هزار تومان است.

منوی فست فود موری ذغالی مطهری

منوی فست فود موری ذغالی مطهری

آدرس:خیابان مطهری، تقاطع خیابان سهروردی جنوبی، پلاک 226
شماره تماس: 02188814144