میانه ی شما با صرف غذا در فودکورت و نشستن روی صندلی فودکورت در میان انبوهی از صندلی های دیگر چیست؟

فودکورت ها به شما این امکان را می دهد که تعداد زیادی رستوران را کنار هم ببینید، منوهای آن ها را با هم مقایسه کنید و در نهایت یکی را انتخاب کنید.

جالب است بدانید فضای فودکورت ها به گونه ای هستند که گاهی سبب می شوند برخی از بیش از یک رستوران غذا سفارش دهند.

اگر شما جز همین دست افراد هستید که علاقه ی زیادی به غذا دارند و از محیط های پر هیاهو و پر انرژی خوششان می آیند، با ما همراه باشید تا با یک رستوران در یک فودکورت خوب آشنا شوید.

چند سالی است که از افتتاح اولین فودکورت زنجیره ای ایران با نام “سرزمین غذا“در شهرک غرب می گذرد. فود کورت سرزمین غذا در خرداد سال 93 در ساختمان طوبی شهرک غرب در زمینی به وسعت 2هزار متر مربع با در برداشتن بیش از 20برند برتر غذایی برای پذیرایی از شهروندان افتتاح شد.
در غرفه های مجموعه انواع غذاهای ایرانی، بین المللی، فست فود و میان وعده با بهترین کیفیت در فضاهایی متنوع ارائه می شود.بخشی با کاناپه راحت چرمی تزئین شده و بخشی با میز و صندلی چوبی،تمام سلیقه ها در این مجموعه می توانند نهایت لذت را ببرند.
اما به معرفی یکی از غرفه های سرزمین غذا می پردازیم که متعلق به میز گرد است.

معرفی رستوران میز گرد سرزمین غذا شهرک غرب

رستوران میز گرد بخشی از فضای فود کورت را به خود اختصاص داده است که میز و صندلیهای رستوران مقابل آن جلب توجه می کنند.اما باید یادتان باشد که در این مجموعه می توانید غذای خود را سفارش داده و هرجا که دلتان خواست به میل کردن آن بپردازید.کاناپه چرمی و میز و صندلیهای ام دی اف  در سالن برای پذیرایی از مشتریها چیده شده اند.

رستوران میز گرد فود کورت سرزمین غذا شهرک غرب

رستوران میز گرد فود کورت سرزمین غذا شهرک غرب

رستوران میز گرد فود کورت سرزمین غذا شهرک غرب

رستوران میز گرد فود کورت سرزمین غذا شهرک غرب

اما مشخصه ی میز گرد ارائه ی نسل جدید پیتزا است که از خمیر ویژه و پنیر ترکیبی طبخ می شود.در منوی رستوران فهرستی از غذاهای فرنگی که بعضا نام عجیبی دارند به چشمتان می خورد.قیمتها هم اندکی گران است،به عنوان مثال ارزانترین غذا مارگاریتا به قیمت 16هزار تومان است و گرانترین یک غذای عجیب به نام کوآترو به ارزش 24هزار تومان.در ادامه منوی رستوران را قرار می دهیم:

منوی رستوران میز گرد شهرک غرب

منوی رستوران میز گرد شهرک غرب

آدرس: شهرک غرب، بلوار دادمان، ساختمان طوبی، فودکورت سرزمین غذا
شماره تماس: 02196667469