بهره بردن از خلاقیت برای اینکه بتوان دنیایی متفاوت ساخت، میتوان به جذب مشتری بیشتر کمک کند. این خلاقیت میتواند در تمامی عرصه ها و حوزه ها به کار گرفته شود. رستوران و کافی شاپ ها یکی از آن دست مکان هایی هستند که هم مراجعین زیادی دارند و هم میتوان با استفاده از خلاقیت، نام خود را جز بهترین ها و به یاد ماندنی ترین ها ثبت کرد. مثلا خلاقیت در طراحی داخلی کافی شاپ به سبکی متفاوت!

امروز به سراغ یکی از کافی شاپ های بسیار عجیب و غریب در آلمان خواهیم رفت که خلاقیت آن سر و صدای زیادی به پا کرده است.

عکسهایی که از این کافه در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، درباره ی خدماتی که این کافه ارائه میدهد چیزی نشان نمیدهد، اما این عکس ها شکل عجیبی از یک ساختمان و شرایط داخلی منحصر به فرد آن را به نمایش میگذارند. همه چیز در این کافه وارونه است، از میز و صندلی کافی شاپ گرفته تا چراغ، لیوان و وسایلی که برای دکور آن استفاده شده است.

داخل این کافه شبیه یک خانه معمولی است که آشپزخانه و سرویس بهداشتی دارد. تنها تفاوتش با یک خانه عادی این است که کف آن در واقع سقف ساختمان است.

هنگامی که به این کافی شاپ وارد میشوید، با فضایی رو به رو میشوید که تمام وسیله های آن در هوا معلق هستند، صندلی‌های این کافه به شکل لامپ‌هایی طراحی شده‌اند که از سقف (کف) آویزانند.

این کافه برای کسانی که علاقه ی زیادی به گرفتن عکس های سلفی دارند بسیار مناسب است. هنگامی که به تصاویر سلفی این افراد نگاه کنید به نظر میرسد که افراد روی سقف ایستاده اند و انگار همه چیز در هوا معلق است.

کافی شاپ وارونه

کافی شاپ وارونه

کافی شاپ وارونه

کافی شاپ وارونه

کافی شاپ وارونه

کافی شاپ وارونه

کافی شاپ وارونه

کافی شاپ وارونه

کافی شاپ وارونه

کافی شاپ وارونه