فست فود داژو

فست فود داژو

داژو برگر یکی از فست فودهای بسیار خوب منطقه شهران است. اصلا لازم نیست از کیفیت این فست فود تعریف کنیم ؛ کافی است خودتان پنج شنبه و جمعه سری به چهار راه کوهسار، خیابان ادهمی شهران بزنید ؛ با دیدن صف طولانی مشتریان حتما شما هم به این نتیجه می رسید که تا نباشد چیزکی، مردم صف نکشن این مدلی!

لابد از خودتان می پرسید که چرا اصلا باید تا شهران برای خوردن یک غذا بروید؟! ساده است، اگر دنبال تنوع هستید و کیفیت حتما داژو را امتحان کنید.

درباره ی داژو

اما اگر بخواهیم داژو را توصیف کنیم باید فست فودی دنج، آرام با محیطی دوست داشتنی را تصور کنید. استفاده از کاناپه های چوبی ، کفش پوش چوبی و گلدان های گل و نور پردازی زیبا، تداعی کننده نشستن در فضایی آرام مثل یک پارک را دارد. کاناپه های چوبی با فواصل مناسبی از هم قرار گرفته اند و لازم نیست برای رفت و آمد سختی بکشید و جابجا شوید. همچنین حریم شخصی هر میز کاملا حفظ شده است. سرو غذا پس از انتخاب غذا توسط مشتری و ثبت سفارش توسط گارسون، در حدود 30 تا 45 دقیقه زمان می برد. البته این زمان فقط برای غذاهای اصلی است و پیش غذاها در کمتر از 10 دقیقه سرو می شوند.
منوی داژو شامل انواع پیتزا، همبرگر، ساندویچ و پیش غذاهای مختلف است. قیمت منو در رده متوسط است و نیازی به پرداخت حق سرویس  و مالیات نیستید. این رستوران 40 نفر ظرفیت دارد و می توان آن را برای جشن های دوستانه رزرو کرد. در اطراف رستوران ماشین تان را پارک کنید؛ داژو پارکینگ اختصاصی ندارد.
آدرس داژو: شهران، فلکه دوم، خیابان یکم، چهارراه کوهسار، خیابان ادهمی، پلاک 17 –   02144356905

فست فود داژو

فست فود داژو

فست فود داژو

فست فود داژو

فست فود داژو

فست فود داژو