آیا قبول دارید که صرف غذا در یک رستوران سنتی بسیار دلچسب است؟ رستوران های سنتی، به واسطه ی چیدمانی از نیمکت چوبی رستوران، تخت های سنتی و دکوراسیون سنتی که دارند، حال و هوای عجیبی دارند. رستوران سنتی که در این مطلب به شما معرفی خواهیم کرد، در غرب تهران ساخته شده است و از جمله رستورانهای خوب این منطقه محسوب میشود.

رستوران سنتی شبهای شاندیز

این رستوران در شهرک غرب، بلوار فرحزادی، کوچه عباس اناری، طبقه همکف، مجتمع ارغوان قرار گرفته است، منوی ایرانی دارد و میتواند تا سقف 170 نفر از مراجعین را در بالاترین سطح و کیفیت پذیرایی کند. مانند بسیاری از رستورانهای سنتی، در این رستوران هر شب موسیقی زنده برگزار میشود و میتواند به یکی از بهترین گزینه ها برای برگزاری جشن ها و مهمانی های کوچکتان باشد. فضای دل انگیز و زیبای آن، در کنار استفاده از بهترین مواد اولیه و یک کادر خوش برخورد و مودب که مرتب در حال سرویس رسانی هستند، میتوانند بهترین شب را برای شما و همراهانتان رقم بزنند.
این رستوران دارای 10% حق سرویس و 9% مالیات بر ارزش افزوده است، اینترنت وای فای دارد و در حوالی آن به راحتی جای پارک برای اتوموبیل شما پیدا میشود.
ساعات کاری رستوران شبهاس شاندیز از شنبه الی چهارشنبه جهت نهار و شام و پنج شنبه و جمعه جهت سرویس نهار است. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو میز میتوانید با شماره 2-88698231 تماس حاصل کنید.

رستوران سنتی شبهای شاندیز

رستوران سنتی شبهای شاندیز

رستوران سنتی شبهای شاندیز

رستوران سنتی شبهای شاندیز