رستورانهای زنجیره ای پدر خوب در سراسر ایران خود را با ارائه ی غذای سالم در دل مشتریهایشان جا کرده اند. پدر خوب در معرفی خود به مبتکرغذای بدون روغن تاکید بسیاری دارد ، پس پدر خوب را در فهرست بهترین فست فود جای دهید و با خیال راحت مهمان آن شوید.فست فود پدر خوب شعبه ی گیشا با تخفیف 56درصدی از شما پذیرایی می کند.

فست فود پدر خوب

فست فود پدر خوب

معرفی فست فود پدر خوب شعبه گیشا

غرب به شرق بزرگراه جلال آل احمد نرسیده به پل گیشا تابلوی فست فود پدر خوب خود نمایی می کند.باید خودرو را پارک کنید و خود را برای خوردن یک پیتزای لذیذ البته سالم آماده کنید.

فضای فست فود بسیار آرامش بخش و دنج است.دیوارها به رنگ سفید در آمده اند تا مبلمان فست فود رنگارنگ در این فضا جلوه کنند.از میز و صندلی و کاناپه فلزی بی روح خبری نیست،با بهره بردن از کاناپه ها و صندلیهای چرمی رنگارنگ سعی کرده اند تا فضایی شاد و پرشور را برای پذیرایی از مشتریها فراهم کنند.

فست فود پدر خوب

فست فود پدر خوب

پدر خوب با ظرفیت 70 نفر با انواع ساندویچ،برگر و پیتزا از مهمانان خود پذیرایی می کند.منوی فست فود را می توانید مشاهده کنید:

منوی فست فود پدر خوب

منوی فست فود پدر خوب

اما در ابتدا به تخفیف اشاره ای کرده بودیم،می توانید از 10 اسفند تا 10 فروردین 95 با خرید از نت برگ از تخفیف 56درصدی برای غذای اصلی برخوردار بشوید.حالا اگر در ایام نوروز قصد برگزاری مهمانی دارید با این تخفیف می توانید در فضای رنگارنگ پدر خوب مهمانی خود را به خوبی برگزار کنید.

در اینجا دسترسی رایگان به اینترنت وای فای وجود دارد و فضای پارک کافی در محل فراهم است.لازم به ذکر است ساعت کاری این شعبه ی پدر خوب از 11صبح تا 11 شب است.اما قبل از رفتن هماهنگیهای لازم را انجام دهید تا شرمنده ی مهمانان خود نشوید.

آدرس:غرب به شرق بزرگراه جلال آل احمد، نرسیده به پل گیشا

شماره تماس: 02186014841