برای یک پذیرایی شاهانه به شما یکی از بهترین رستوران های تهران به نام ایسترن پالاس را معرفی می کنیم.
برای یک جمع دوستانه و خودمانی فست فودها و رستورانهای معمولی مناسب هستند.برایتان فرقی نمی کند بر روی یک نیمکت رستوران ساده بشینید یا روی صندلی فست فود ساده،برایتان تنها جمع صمیمی تان اهمیت دارد.اما اگر با اشخاصی قرار دارید که کمی با آنها دارای رودربایستی هستید باید رستورانهای شیک تر را انتخاب کنید.برای مهمانیهای با شکوه نیز رستورانهای لوکس و تشریفاتی بسیار مناسب هستند.اما یکی از رستورانهای لوکس تهران که مجبور می شوید بی بهانه مهمان آن شوید رستوران لوکس ایسترن پالاس در جردن است.

معرفی رستوران لوکس ایسترن پالاس در جردن

برای معرفی رستوران باید گفت که بدو ورود رنگ طلایی قالب در دکوراسیون نظرتان را جلب می کند.رنگ طلایی همیشه لوکس و چشم نواز بوده است در این رستوران نیز از لوسترها گرفته تا بشقابها از رنگ طلایی بهره برده اند تا به لوکسی فضا اضافه کنند.

رستوران لوکس ایسترن پالاس در جردن

رستوران لوکس ایسترن پالاس در جردن

رستوران لوکس ایسترن پالاس در جردن

رستوران لوکس ایسترن پالاس در جردن

در این رستوران شیک برای ظرفیت 90 نفر مهمان میز و صندلی رستوران چیده شده است.صندلیهای جیر با چوب سفید و میزهای رستوران به رنگ سفید به شکوه فضا افزوده اند.بشقابهای طلایی بر روی میزهای سفید جلوه ی بیشتری می کنند.
در منوی رستوران انواع نوشیدنی ، دسر، سالاد، پیش غذا و غذاهای شرقی به چشم می خورد که همگی با بهترین مواد توسط سرآشپز آقای زنجانی طبخ می شوند.بدون شک از غذاهای لذیذ این رستوران لوکس نهایت لذت را خواهید برد.


تصور نکنید برای رفتن به این رستوران باید خیلی هزینه کنید، با خرید از نت برگ از تاریخ 11اسفند تا 11فروردین 95 می توانید از تخفیف 47درصدی منوی باز رستوران بهره ببرید.پرداخت 23هزار تومان به جای 45هزار تومان واقع باورنکردنی است.
لازم به ذکر است ساعات کاری رستوران همه روزه ناهار از ساعت 11 الی 16 و شام شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19 الی 24 است.در ضمن اینترنت وای فای و پارکینگ اختصاصی نیز فراهم است.
آدرس: خیابان جردن، خیابان ظفر(دستگردی) ،نرسیده به خیابان ولیعصر،پلاک299
شماره تماس: 021-42091420-9