اگر مایلید تا یک صبحانه ی خاص و متفاوت از روزهای همیشگی تان میل کنید، ویکی فودز را دنبال کنید، چرا که پیشنهاد ویژه ای با معرفی یک رستوران خوب در تهران دارد که شما را دعوت به صرف رستوران در محیط بسیار آرامش بخش خود میکند.

رستوران رامادا، سفره ای گرم برای صبحانه ی شما

در پستهای قبلی درباره ی رستوران رامادا توضیحاتی داده ایم که برای اطلاعات بیشتر پیرامون رستوران رامادا میتوانید اینجا کلیک کنید. اما امروز قصد داریم تا از چیدمان میز و صندلی این رستوران و دکوراسیون آن فراتر برویم و پیشنهاد ویژه ی آن را با شما رستوران دوستان عزیز مطرح کنیم.
رستوران رامادا منویی متفاوت و شلوغ از انواع خوراکیهای سرد و گرم برای صبحانه ی مشتریان خود در نظر گرفته است تا آنها روز خود را متفاوت از سایر روزهای خود آغاز کنند.

صبحانه رامادا

صبحانه رامادا

منوی صبحانه ی رامادا شامل غذاهای گرم نظیر سوسیس بندری، املت، نیمرو، عدسی، کشک بادمجان، سوپ، پوره سیب زمینی، غذاهای سرد مانند کیک، مربا، کره، پنیر به همراه خرما ،زیتون، خیارشور، خیار، گوجه و نوشیدنی هایی از قبیل چای، نسکافه، آب میوه، شیر سر و گرم به همراه نان تازه ی سنگک و لواش میشود.
اگر مایل به امتحان منوی صبحانه ی رامادا بودید میتوانید با شماره های 44951080 و 44961090 تماس گرفته و میز رزرو کنید. البته این را بگوییم، این رستوران شامل 15 درصد حق سرویس میباشد.