اگر کودکی در خانه دارید، میز صبحانه می تواند برای وی به یک هیجان و جذابیت تبدیل شده و به این شکل وی را مجاب نمایید تا با اشتیاق سر میز صبحانه آمده و وعده ی صبح خود را به طور کامل نوش جان کند.

به طور مثال بیشتر بچه ها به پیتزا و غذاهای این چنینی علاقه مند هستند.

پیتزا صبحانه مخصوص کودکان

پیتزا صبحانه مخصوص کودکان

شما حتی می توانید در وعده ی صبحانه نیز پیتزایی مطابق با مواد غذایی لازم برای خورانده شدن به کودک در صبح تهیه کنید.

کافی ست نان پیتزا را برداشته و روی آن تخم مرغ پخته شده، بیکن، گوجه فرنگی، حلقه های زیتون، تکه های سیب زمینی پخته شده، ذرت و… را ریخته و پنیر پیتزای کم چرب روی این مواد بریزید.

اکنون برای ربع ساعت پیتزای مخصوص صبحانه را داخل فر با حرارت 180 درجه ی سانتی گراد گذاشته و اجازه دهید تا پنیر روی پیتزا به خوبی طلایی رنگ شود.

شما با درست کردن این پیتزا به زودی خواهید دید که کودکانی که پیش از این برای خوردن صبحانه مقاومت کرده و از خوردن وعده ی صبحانه ی خود خودداری می کردند، حال با اشتیاق سر میز صبحانه حاضر شده و پیتزای صبح خود را با علاقه تا ته تمام می کنند.

از این پس می توانید این پیتزا را با مواد مختلف پر کرده و هر طور که می خواهید محتویات مایع روی آن را تغییر دهید.

به شکلی که حتی اگر پیتزایتان تنها از گوجه فرنگی های حلقه حلقه شده با تخم مرغ پخته تشکیل شده باشد، به شکلی جذاب و طعمی تازه برای کودکان اشتها آور خواهد بود.

البته این فرمول را می توان برای بزرگسالانی که به دنبال صبحانه و غذاهای جدید هستند نیز به کار برده و رنگ و روی تازه ای به میز غذاخوری خانه بخشید.