امروز می خواهیم رستورانی را معرفی کنیم که به دلایل مختلفی منحصر به فرد است؛ جایی که برای یک دورهمی دوستانه یا قرار دو نفره خاص مناسب است. کافه رستوران یک رستوران اتریشی است. اولین رستورانی که به صورت تخصصی به طبخ و سرو غذاها و نوشیدنی های اتریشی مشغول است. در میان رستوران ها و کافه هایی که تقریبا همه یک سبک یکنواخت و یکسان را دنبال می کنند، کافه رستوران لوکس جایی عالی و متفاوت است.

معرفی کافه رستوران لوکس

معرفی کافه رستوران لوکس

با ورود به رستوران اولین حسی که در آدم ایجاد می شود صمیمیت، دنج بودن و دلنشینی فضا است. کادر مجرب رستوران به گرمی از مهمانشان پذیرایی می کنند و سرو غذا و چیزهای دیگر به سرعت انجام می شود.

معرفی کافه رستوران لوکس

معرفی کافه رستوران لوکس

تجهیز رستوران به دکوراسیونی مدرن در عین حال ساده، فضای رستوران را خاص کرده است و در دکوربندی سعی شده است حال و هوای کافه رستوران های اتریشی حفظ شود.

معرفی کافه رستوران لوکس

معرفی کافه رستوران لوکس

منوی رستوران شامل غذاهای اصلی، پیش غذا و سالادهاست و منوی کافی شاپ بسیار مفصل است و قطعا با مراجعه به کافه رستوران لوکس، سورپرایزهای زیادی برایتان وجود خواهد داشت.
یکی از پرطرفدارترین غذاهای این رستوران، فاجیتای مرغ است. قیمت این غذا 19000 تومان می باشد. پیشنهاد ما از پیش غذاها، بشقاب فینگرفود و از سالادها، سالاد مکزیکی است.

معرفی کافه رستوران لوکس

معرفی کافه رستوران لوکس

از نظر سطح قیمتی این رستوران در سطح متوسط است. مالیات و ارزش افزوده در اینجا وجود ندارد. جای پارک را می توان به راحتی در اطراف رستوران پیدا کرد.
پیشنهاد ویژه رستوران لوکس برای شما تخفیف 50% بر روی منوی باز است. این تخفیف تا 14 بهمن ادامه دارد و شما می توانید به سادگی دوستانتان را به خوردن غذایی لذیذ در رستورانی لوکس با قیمتی مناسب دعوت کنید.
آدرس کافه رستوران لوکس: شریعتی، بالاتر از پل صدر، نرسیده به پل رومی، پلاک 1733، طبقه دوم — 02122676185