نیمکت یا میز و صندلی در رستوران نقش اساسی در راحتی مشتری و همینطور دکوراسیون دارند. با خرید بهترین کاناپه رستورانی اهمیت حضور مشتری را به او گوشزد می کنید. این کار در جذب مشتری بسیار موثر خواهد بود.

اگر راحتی و آسایش مشتری مدنظرتان باشد باید سعی کنید بهترین گزینه ها را انتخاب کنید. با ایجاد حس امنیت و آسایش مشتری می شود مشتری های گذری را به مشتری دائم تبدیل کرد.

مزیت کاناپه رستورانی
کاناپه های رستورانی به دلیل حس امنیتی که به کاربران می بخشند و جدا سازی فضا که محدوده های هر میز را مشخص می کند مورد استقبال هستند. در درجه بعدی راحتی در نشستن و جادار بودن نکات مثبتی است که میشود برای این نوع مبلمان برشمرد.

کاناپه رستورانی با داشتن پشتی بلند
کاناپه هایی که پشتی بلندی دارند نسبت به مدل هایی با پشتی کوتاه به دلیل محدود کردن دید سایر مشتری ها به کاربران بسیار پر طرفدارند. اکثر خانواده ها وقتی وارد رستوران می شوند در صورت وجود چنین گزینه ای مستقیم سراغ آن می روند. ایجاد فضای امن همراه با آرامش خواسته اولیه مشتری از صاحبان این کسب و کارهاست.

کاناپه رستورانی با پشتی بلند

کاناپه رستورانی با پشتی بلند

کاناپه رستورانی با پشتی کوتاه
این مدل مبلمان رستورانی هم کاربرد خود را دارد اگرچه همان حس امنیت پشتی بلندها را ایجاد نمی کند اما بازهم تا حدودی دید سایر مشتری ها را به میز محدود می کند. اما در بخش نشیمن و راحت بودن گردن و کمر نسبت به مدل پشتی بلند کارا تر و راحت تر عمل می کند.

ترکیب کاناپه و صندلی
با اینکه همه دوست دارند لم بدهند و تا آماده شدن غذا کمی خستگی در کنند. وجود چند میز و صندلی در بین کاناپه ها هم خالی از لطف نیست. اینکار باعث ایجاد جذابیت در دکوراسیون و همینطور استفاده بهینه از فضا می شود.