دیر زمانی است که صندلی های اپن راهشان را به آشپزخانه ها باز کرده اند. حالا نه تنها این صندلی ها جنبه زیبایی ندارند بلکه بسیار هم کاربردی شده اند. قیمت صندلی اپن و بار به نوع و جنسی که دارند متغیر است. توصیه می شود بهترین صندلی اپن را خریداری کنید چرا که از هزینه مجدد بهتر است.

یافتن بهترین صندلی اپن در بین تنوع محصولات بسیار دشوار می نماید. اما مواردی را که در این نوشته به آنها اشاره می کنیم معیار های خوبی برای انتخاب یک صندلی اپن مناسب هستند.

خصوصیان بهترین صندلی اپن

ــ سعی کنید صندلی انتخاب کنید که ارتفاعش قابل تنظیم باشد. اینگونه صندلی ها به راحتی برای هر فرد با هر قدی مناسب هستند. بعلاوه آنکه صندلی اپن قابل تنظیم را می توانید برای هر خانه دیگری نیز استفاده کنید مهم نیست که ارتفاع کانتر با هم متفاوت باشد.

وسایل آشپزخانه

وسایل آشپزخانه

ــ صندلی اپن چرخان بهتر از انواع ثابت آن هستند. با چرخشی کوچک می توانید بدون عقب بردن صندلی به سمت دیگر بروید و به راحتی بلند شوید. همینطور برای نشستن بسیار ساده میتوان بر روی صندلی اپن چرخان نشست.

ــ پشتی بلند از ویژگی های خوب یک صندلی می تواند باشد. این پشتی ها آسایش بیشتر را هنگام نشستن ایجاد می کنند.

ــ صندلی هایی که جاپایی دارند بی شک امکان نشستن ها طولانی بدون آویزان بودن پاها را به کاربر می دهند.

ــ نوعی از صندلی های اپن حالت تا شونده دارند که این ویژگی برای مکان هایی با فضای کم مناسب است. با تا کردن و جمع کردن صندلی ها میتوان فضای بیشتری برای آشپزخانه تهیه کرد.

ــ جنس به کار رفته در صندلی ها هم مهم است. سعی کنید جنسی را انتخاب کنید که هم مقاوم باشد و هم اینکه در مقابل زنگ زدگی یا ضربه ضعیف نباشد و از طرفی روکش آن طوری باشد که قابل شست شو باشد.