مستاجران در خانه های اجاره ای اجازه هیچگونه دخل و تصرف را ندارند و از این رو معمولا هیچ خانمی از آشپزخانه اینگونه خانه ها رضایت ندارد. نهایت ایجاد تغییری که میتوانید انجام دهید تغییر صندلی اوپن است یا شیر آب است که آنهم به دلیل هزینه بر بودن خیلی ها از خیر آن می گذرند …

اما اگر قرار باشد آشپزخانه تان را زیبا کنید و از آن حالت کسل کننده در آورید نیاز است کمی هزینه کنید!

تغییر ظاهر آشپزخانه با چند روش خلاقانه

ــ شما می توانید با اضافه کردن یک قالیچه رنگارنگ، ظروف جذاب، به زیبایی آشپزخانه ی خانه های اجاره ای خود کمک کنید.

ــ اضافه کردن تابلوهای نقاشی به آشپزخانه می تواند جلوه ای تازه به آن ببخشد.

ــ قرار دادن گُل و گیاه در آشپزخانه می تواند یکی از ساده ترین راه های ممکن برای زیبا سازی آشپزخانه ی خانه های اجاره ای باشد و اگر هم بلد باشید گیاهان خوردنی را پرورش دهید، می توانید آنها را به غذا های خود نیز اضافه کنید. از تولید به مصرف!

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

ــ شاید باورتان نشود، ولی تغییرات کوچک می تواند نتایج بزرگی در پیش داشته باشد. مثلا شما می توانید وسایلی مانند دستگیره های کابینت ها را عوض کنید و همین کار ساده می تواند جلوه زیبایی به آشپزخانه شما ببخشد.

ــ اگر اجازه رنگ کردن کابینت ها را داشتید، آن وقت می توانید کار خارق العاده ای انجام دهید و با رنگ آمیزی کابینت ها آنها را نو و لوکس کنید.

ــ اگر از سبک قفسه های باز لذت می برید، می توانید درهای کابینت ها را حذف کنید و ظروف خود را در این کابینت ها به نمایش بگذارید. فقط درهای کابینت ها را نگه دارید که در زمان جا به جایی آن را به حالت اول خود برگردانید.

ــ اگر از سبک روستایی و محلی لذت می برید، می توانید در های کابینت ها را حذف کرده و از پرده ای برای پوشش آن استفاده کنید.

ــ یکی از تغییرات خوبی که می توانید در آشپزخانه ی خود اعمال کنید این است که دیوار پشت سینک ظرفشویی خود را تزئین کنید.

ــ تغییر نورپردازی فضا یکی از آسان ترین کارهای ممکن است که نتیجه فوق العاده ای در آشپزخانه خانه های اجاره ای برای شما خواهد داشت.