اگر بخواهیم یکی از مناطق خوب تهران را برای صرف یک غذای خوشمزه به شما معرفی کنیم ،میبایست به محله ی اندرزگو اشاره کنیم . مسلما در همه جای تهران رستورانهای بسیار زیاد و متنوعی وجود دارد که شما میتوانید با یک نیش ترمز و یا حتی حین پیاده روی با یک ایست ساده هوس هر نوع غذایی را که کرده باشید ، میل کنید . اما در این بلوار رستوران های بسیار خوبی ساخته شده اند که شما میتوانید برای صرف نهار و یا شام به آنها مراجعه کنید  از محیط و غذای بسیار خوبی که در اختیار شما قرار میگیرد ، کمال لذت را ببرید . در ادامه ی مطلب ، به معرفی چند رستوران خوب در این منطقه خواهیم پرداخت .

معرفی اولین رستوران : رستوران کامیشا
این رستوران از یک دکوراسیون بسیار مدرنی بهره مند شده است ، نور پردازی استفاده شده در آن بسیار آرامش بخش است . حس خوبی را به مراجعه کنندگان انتقال میدهد . در این رستوران از کاناپه های رستورانی بسیار شیک و راحت همچنین صندلی های بسیار زیبایی برای چیدمان فضا استفاده شده است . در این رستوران از مواد اولیه درجه یکی برای تهیه ی غذا استفاده میشود تا کیفیت منحصر به فردی داشته باشند . محیط رستوران کامیشا بسیار دنج و آرام است که ظرفیت پذیرایی از 40 نفر را دارد . در این رستوران 10 درصد حق سرویس و 9 درصد مایات بر ارزش افزوده بر صورت حساب شما افزوده میشود . شما میتوانید همه روزه از ساعت 12 الی 24 به این رستوران مراجعه کنید و همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو میز با شماره  22399803 و 22399801 تماس حاصل کنید .
ادرس رستوران : تهران، اندرزگو، ما بین کاوه و قیطریه، خیابان مهر محمدی جنوبی، جنب رستوران باگت

رستوران کامیشا

رستوران کامیشا

معرفی رستوران دوم : رستوران پریماورا
این رستوران نیز فضای بسیار شیک و مدرنی دارد . برخورد عالی پرسنل و کارکنان این رستوران بر حسن شهرتش افزوده است . غذاهای بسیار خوب و خوش طعم هستند و قیمت نسبتا مناسبی دارند . اما به گفته ی برخی از کاربران ، سیستم تهویه ی هوا در این رستوران مناسب نیست و ممکن است کمی کلافه تان کند . اما اگر مایل به صرف یک شام رومانتیک هستید ، این رستوران انتخاب مناسبی خواهد بود .

رستوران پریماورا

رستوران پریماورا

معرفی رستوران سوم : فست فود کوچونی
فست فود کوچونی هم برای علاقه مندان به غذاهای فست فودی در محدوده ی نیاوران قرار گرفته است . این رستوران جز رستوران های بسیار با کیفیت این منطقه محسوب میشود . فضای رستوران بسیار عالی است و از نظر بسیاری از کاربران ، پاستا با سس آلفردو ی کوچونی حرف ندارد . شما میتوانید برای رزرو میز با یک تماس تلفی به راحتی جایی را برای خود و همراهانتان انتخب کنید . در محدوده رستوران ، جای پارک به راحتی یافت میشود و میتوانید بی دغدغه و نگرانی از بابت پارک اتوموبیل در یک فضای گرم و صمیمی بهترین فست فود های عمرتان را در کوچونی تجربه کنید .

فست فود کوچونی

فست فود کوچونی

معرفی رستوران چهارم : فست فود نایت
این فست فود را میتوانید در میدان قدس ،  ابتدای دزاشیب سمت چپ ،  روبروی مسجد المهدی پلاک 30 بیابید . فست فود نایت را میتوان از هر لحاظ یک رستوران مناسب دانست  رفتار پرسنل بسیار خوب است ، غذاها بسیار با کیفیت اند و قیمت نسبتا مناسبی دارد .

فست فود نایت

فست فود نایت

رستوران های فوق ، نمونه هایی از رستوران های خوب در این محدوده هستند .