خلاقیت و نوآوری در طراحی و ساخت رستوران و کافه تا جایی رسیده است که به جای صندلی پیشخوان و میز و صندلی رستورانی از استراحتگاههای تابستانی استفاده می کنند.

کشور ژاپن در دنیا به داشتن عجیب و غریب ترین رستورانها و کافه ها معروف است. اگر به ژاپن سفر کنید، می توانید به عجیب ترین کافه ها و رستورانها رفته و یک عصرانه یا شام هیجان انگیز میل کنید.

Mahika Mano cafe

Mahika Mano cafe

اما در این میان یکی از خاص ترین کافه های ژاپن، Mahika Mano است که به جای صندلی پیشخوان به همان استراحتگاههای تابستانی معروف یا ننو مجهز شده است.

1Mahika Mano cafe

1Mahika Mano cafe

این کافه در محله ی Kichijōji در شهر موساشینوی توکیو واقع شده و اولین کافه ی ننویی در ژاپن محسوب می شود.
با ورود به فضای آرام کافه با ننوهایی روبه رو می شوید که در فضایی بزرگ چیده شده اند. برای ننوها میز هم در نظر گرفته اند تا با خیال راحت هم بخوابید و هم سفارشتان را میل کنید.

2Mahika Mano cafe

2Mahika Mano cafe

این کافه با جو راحت و خودمانی ای که ایجاد کرده است آرامش وصف ناپذیری را نصیب مشتریهای خود می کند. به نظر ژاپنیهایی که سخت کار می کنند این کافه بهترین جایی است که می توانند استراحت کنند و نوشیدنی میل کنند.

در اینجا علاوه بر نوشیدنیهای متنوع، غذاهایی هم در منو می توانید پیدا کنید که بر خلاف ساختار کافه اصلا عجیب و غریب نیستند.

3Mahika Mano cafe

3Mahika Mano cafe

به علاوه در این کافه ننوهایی هم برای فروش گذاشته شده است که اگر تجربه ی خوبی را در کافه داشتید، یکی از آنها را به خانه برده و همین آرامش را در خانه تجربه کنید!

4Mahika Mano cafe

4Mahika Mano cafe

6Mahika Mano cafe

6Mahika Mano cafe

5Mahika Mano cafe

5Mahika Mano cafe