روژانو را می توان کافی شاپ و رستورانی معرفی کرد که از همه نظر عالی است. فضایی دلباز، با چیدمانی رنگارنگ و زیبا، منویی متنوع و طعم هایی لذیذ جز ویژگی های روژانو است.
روژانو در حوالی میرزای شیرازی قرار دارد و دسترسی به آن از نقاط مختلف شهر آسان است. این کافه رستوران جایی دنج و آرام است برای خلق خاطره ای به یاد ماندنی و خاص. اگر برای یک قرار دو نفره بدنبال جایی هستید که متفاوت باشد، حتما سری به روژانو بزنید. تجهیز کافی شاپ روژانو به دکوراسیون رنگی، فضایی جذاب ایجاد کرده است. این کافه – رستوران که در دو طبقه است، ظرفیت 70 نفر را دارد و می توانید از طبقه بالا برای برگزاری جشن دوستانه و دورهمی استفاده کنید.
منوی روژانو شامل بخش های انواع قهوه ها، نوشیدنی های سرد، گرم، چای و دمنوش، نوشیدنی های سرد ایرانی، چیلو، اسموتی، شیک، ماکتیل، پاستا، ساندویچ، صبحانه، خوراک، سالاد ، گلاسه و بستنی ، دریایی، و پیش غذا است. قیمت منوی روژانو در حد متوسط است. حق سرویس و مالیات هم باید به قیمت ها اضافه کرد.
در کنار فضای زیبا، پرسنل خوش برخورد و سرویس دهی سریع و حجم خوب نوشیدنی ها و غذاها را نیز باید به ویژگی های خوب این کافه رستوران اضافه کرد.
آدرس کافه رستوران روژانو : خیابان میرزای شیرازی – نبش کوچه چهارم – کافه رستوران روژانو –
۸۸۹۳۹۱۹۸-۸۸۹۳۸۳۴۲-۸۸۹۳۶۶۵۳

کافه روژانو

کافه روژانو

کافه روژانو

کافه روژانو

کافه روژانو

کافه روژانو

کافه روژانو

کافه روژانو

کافه روژانو

کافه روژانو