حوالی خیابان انقلاب در پاساژ دانشگاه، کافی شاپی دنج با چیدمانی کلاسیک از صندلی کافی شاپی وجود دارد که در این روزهای سرد زمستانی به پاتوق دانشجویان بدل شده است.

کافه صور یکی از کافی شاپهای هنری تهران است که در خیابان انقلاب در حوالی دانشگاه تهران میزبان دانشجویان و جوانان است. کافه صور در طبقه ی زیر همکف پاساژ دانشگاه در خیابان دانشگاه قرار گرفته و جایی آرام و دوست داشتنی برای دورهمی ها محسوب می شود.

کافه صور

کافه صور

این کافه از طراحی کلاسیک برخوردار بوده و با میز و صندلی کافی شاپی چوبی تزئین شده است. به کارگیری چوب در طراحی و تزئینات کافه حال و هوایی کلاسیک به این کافه بخشیده است.

اما بدو ورود به کافه لوازمی که در تزئین کافه به کار برده شده نظر شما را جلب می کند. یک تلویزیون قدیمی در گوشه ای از کافه خود نمایی می کند. از آن گذشته در تزئینات کافه صور از تابلوهای هنری و کتابهای مختلف بهره برده اند تا محیط کافه فرهنگی به نظر برسد.

میز و صندلی کافی شاپی کافه صور

میز و صندلی کافی شاپی کافه صور

این کافه با ظرفیت 40 نفر، امکاناتی نظیر بازیهای گروهی نظیر شطرنج و دمینو را به مشتریهای خاصش ارائه می دهد. قطعا بازیهای قدیمی لذت نوشیدن قهوه را چند برابر می کنند.

در منوی کافه صور انواع نوشیدنی سرد و گرم، دمنوش، شیک، بستنی، غذاهای سبک و سالاد به چشم می خورد که می توانید از میان آنها خوراکی مورد علاقه ی خود را سفارش داده و از بودن در جمع دوستانه نهایت لذت را ببرید. در ادامه منوی کافه را قرار می دهیم:

منوی کافه صور

منوی کافه صور

منوی کافه صور

منوی کافه صور

منوی کافه صور

منوی کافه صور

آدرس: خیابان انقلاب، خیابان دانشگاه، پاساژ دانشگاه، طبقه زیر همکف

در ضمن دربهای کافه صور هر روزه از ساعت 10 صبح الی 10 شب به روی مشتریهای گرامی باز می شود که شما می توانید با رفتن به این کافه از شبهای زمستانی بیشتر لذت ببرید.