در محدوده ی بزرگراه جناح نرسیده به فلکه ی دوم صادقیه در مرکز خرید تهرانی یک کافه قنادی با منوی بسیار لذیذ و دوست داشتنی قرار دارد که می توانید اوقات سرد زمستانی تان را با نشستن در محیط ساده و صمیمی آن،گرم کنید.در این محل کافه قنادی میکا با منوی خوش مزه اش از شما پذیرایی می کند.

کافه میکا

کافه میکا

برای معرفی کافی شاپ میکا باید گفت که در اصل یک کافه قنادی با فضای نشستن بسیار اندک است. باید گفت که از تجهیز کافی شاپ ساده ای برخوردار است و تنها گنجایش پذیرایی از 8نفر را دارد.اما مشتریها می توانند از منوی متنوع کافه خریداری کرده و در محیط اطراف میل کنند.اما اگر مایل باشید می توانید بر روی صندلی ساده ی کافی شاپ با دوستتان بنشینید و از نوشیدنیها و شیرینیهای کافه میکا لذت ببرید.

منوی کافه میکا

منوی کافه میکا

کافه قنادی میکا انواع نوشیدنی سرد و گرم،دسرها،بستنیها و کیکها را با تزئینات زیبا به مشتریهای خود ارائه می دهد.در ضمن با خرید از نت برگ می توانید از تاریخ 12دی تا 27بهمن از تخفیف 50درصدی منوی باز کافه میکا تا سقف 5هزار تومان بهره ببرید.در این محل حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده از مشتری اخذ نمی شود.ساعات کاری کافه میکا همه روزه به غیر از جمعه ها صبح از ساعت 10:30تا 22است.
آدرس:بزرگراه جناح، نرسیده به فلکه دوم صادقیه، مرکز خرید تهرانی، طبقه همکف، واحد 10
شماره تماس: 44287667

کافه میکا

کافه میکا

کافه میکا

کافه میکا

کافه میکا

کافه میکا

کافه میکا

کافه میکا