صاحبان کافی شاپها معمولا با ایجاد فضایی متفاوت سعی در جذب بیشتر مشتری دارند، از این روی معمولا وارد هر کافه ای که می شوید با فضایی خاص و ابتکاری روبه رو می شوید که سبب می شود شما بارها و بارها به آن قدم بگذارید.حالا به معرفی کافی شاپ صدف می پردازیم که لقب اولین کافه موزه ی ایران را با خود دارد.اما به نظر بیشتر شبیه یک مغازه ی عتیقه فروشی قدیمی در گوشه ای از شهر تهران است!

معرفی کافه صدف در کریم خان تهران

پا به این کافی شاپ خاص که بگذارید با فضایی شلوغ روبه رو می شوید که صندلیهای چوبی کافی شاپ با طرح کلاسیک به دور میزهای چوبی چیده شده اند.یک رومیزی با طرح چهارخانه ی سفید قرمز شما را به گذشته های دور می برد،حتما شما هم روزگاری از این رومیزیها استفاده کرده بودید.اما اینها تنها نظر را جلب نمی کنند بلکه این کافی شاپ برای خودش موزه ای است.
در تزئینات فضای داخلی کافه صدف وسائل قدیمی مانند رادیو،تلویزیون،دوربین عکاسی و دوچرخه قدیمی و خیلی چیزهای کهنه به چشم می خورد.البته نمی شود نام کهنه بر روی آنها نهاد،این وسائل درواقع عتیقه هستند و قیمتشان بسیار گران که شما یا در خانه های قدیمی می توانید پیدایشان کنید یا در همین کافه صدف.

 

کافه صدف در کریمخان زند

کافه صدف در کریمخان زند

کافه صدف در کریمخان زند

کافه صدف در کریمخان زند

در هرصورت فضای کافه بسیار دلنشین است و آدمی را به زمانهای دور می برد.اما تصور نکنید خوراکیهای ارائه شده هم سبک قدیمی دارند،نه در اینجا انواع نوشیدنیها،دسرها،کیکها و شیکهای جدید با تزئین مدرن سرو می شوند.
این کافه دارای ظرفیت 30نفر است و اینترنت وای فای هم در فضای آن به راه است.اگر از ساعت کاری بخواهید مطلع شوید هر روز از ساعت 9صبح تا 24 درهایش به روی مهمانان خوش ذوق باز است.
منوی کافه به همراه آدرس و شماره تماس هم در ادامه آمده است تا هر چه زودتر در این روزهای بهاری با دوستانتان به این کافه گرم و صمیمی بروید و اوقات خوشی را تجربه کنید.

منوی کافه صدف در کریمخان زند

منوی کافه صدف در کریمخان زند

منوی کافه صدف در کریمخان زند

منوی کافه صدف در کریمخان زند

آدرس:پل کریمخان زند، خیابان میرزای شیرازی، بین کوچه یکم و سوم،کافه صدف
شماره تماس: 02188848721