برخی از افراد هنگامی که قصد تهرانگردی میکنند، به جای گشت و گذار در تهران شلوغ، ترجیح میدهند به مکانی بروند و یک چیزی میل کنند. معمولا اینگونه افراد کافی شاپ ها را برای این کار مناسب میبینند. در تهران کافی شاپ های زیادی وجود دارد. تقریبا به هر محله ای که بروید میتوانید تعداد زیادی کافی شاپ بیابید و با دوستان خود در آنجا جمع شوید، چیزی بخورید و با هم گفت و گو کنید. کافی شاپی که امروز قصد معرفی آن را داریم تازه تاسیس است و روزهای افتتاحیه ی خود را میگذراند. نام این کافی شاپ ، کافی شاپ مورکو است.
این کافی شاپ را میتوان خاص ترین کافی شاپی دانست که تا به امروز دیده اید. میز و صندلی کافی شاپ اصلا شبیه به میز و صندلیهای کافی شاپ های معمولی نیست، چرا که در چیدن این کافی شاپ از مبلمان راحتی استفاده شده است. نورپردازی این کافی شیاپ نیز خاص است، شما در این مکان اصلا با نور کم مواجه نخواهید شد بلکه یک نورپردازی بسیار روشن برای این کافی شاپدر نظر گرفته شده است.
این کافی شاپ ظرفیت پذیرایی از 100 نفر را دارد و کادر آن بسیار مجرب هستند. برای مراجعه به این کافی شاپ کافیست به یادگار جنوب، قبل از خروجی فرحزاد، ایثارگران شمالی، خیابان امامزاده، البرز 6، پلاک 13 بروید. همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22069917 تماس حاصل کنید.

کافه مورکو

کافه مورکو

کافه مورکو

کافه مورکو

کافه مورکو

کافه مورکو

کافه مورکو

کافه مورکو