کافه ها مکان هایی مناسب برای نوشیدن قهوه، قرار ملاقات با یک دوست، قرار های کاری، استراحت، مطالعه کردن و .. است که با سرد شدن هوا نیز افراد زیادی به کافه های سطح شهر پناه می برند. هر روز شاهد راه اندازی کافه ای جدید در سطح شهر هستیم، به صورتی که شهر تهران از کافه های متعدد اشباع شده است.
برخی افراد کافه ای را به عنوان پاتوق خود انتخاب کرده اند و با دوستان خود به کافه ی مورد علاقه شان می روند و لحظاتی بی نظیر را در کنار دوستان رقم می زنند. برخی افراد نیز علاقه ی زیادی به کافه گردی دارند و هر روز به کافه ای جدید می روند و از نوشیدنی های آن و فضای جدیدش لذت می برند. راه اندازی کافه موجب شده است برای فراموش کردن مقطعی مشکلات و زندگی روزمره به آن پناه برد. در ادامه ی این مطلب قصد داریم برخی از کافه های تهران را به شما عزیزان معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

کافه های معروف تهران

کافه گیم لند

کافه گیم لند کافه ای پر طرفدار است که مشتری های بسیاری برای گذراندن لحظاتی شاد به آن مراجعه می کنند. در این کافه می توانید با ۱۰۰ نوع بازی متنوع رو به رو شوید. در این کافه می توانید لحظاتی خوش را در کنار دوستان و خانواده تان سپری نمایید. کافه گیم لند برای تمامی اقشار و تمامی رده ی سنی مناسب است و با داشتن محیطی متفاوت می توانید لحظاتی ناب را تجربه کنید. در این کافه می توانید به ۱۰۰ نوع بازی فکری جذاب بپردازید. بازی های فکری تعادلی، سرعت عملی، انتزاعی، شانسی و …. از جمله بازی هایی هستند که در کافه گیم لند می توانید به آن ها بپردازید. در کافه گیم لند دسترسی به کارت خوان آسان است و همچنین جای پارک به راحتی پیدا می شود.
آدرس: تهران، میدان بهارستان، خیابان ابن سینا، بالاتر از تالار سیاره، خیابان قائن، موسسه زبان کیش
شماره تلفن: ۷۷۶۵۵۸۷۶
شماره تلفن همراه: ۰۹۰۲۱۳۷۸۷۸۸

کافه گیم لند

کافه گیم لند

همچنین بخوانید: کافه رستوران روژانو

کافی شاپ آنژه

پس از راه اندازی کافه های متعدد، کافی اپ آنژه با داشتن محیطی دنج موفق شد که یکی از کافی شاپ های بی نظیر در محدوده ی کامرانیه باشد. کافی شاپ آنژه، کافه ای دنج و خلوت در برج کوه نور است که فضایی وی آی پی نیز برای مهمان های ویژه نیز مهیا کرده است. در منوی این کافه می توانید انواع نوشیدنی های سرد و گرم را ببینید که همگی به بهترین نحو ممکن سرو می شوند که خود دلیلی برای معروفیت و محبوبیت است. به طور کلی کارکنان این کافه افرادی با تجربه و مهربان هستند که با سرویس دهی سریع و عالی موفق شده اند که مشتری های ثابت خود را داشته باشند. در این کافی شاپ سرویس ناهار و شام نیز ارائه داده می شود و به راحتی می توانید جای پارک مناسب برای خودرو خود پیدا کنید.
آدرس: تهران، چهارراه کامرانیه، برج کوه نور
شماره تلفن: ۲۲۸۳۲۲۵۸، ۲۲۸۳۲۲۹۳

کافه آنژه

کافه آنژه

کافه ایوان

در صورتی که هدفتان از رفتن به کافه داشتن لحظاتی در آرامش است، کافه ایوان می تواند بهترین گزینه برای شما باشد، چراکه در این کافه می توانید با شلوغی ها خداحافظی کنید و ساعاتی را در آرامش به سر کنید. کافه ایوان کافه ای دنج و آرام در شلوغی های خیابان منوچهری است که ارامش و سکوت فضا کاری می کند که صدای ذره ای موسیقی را نیز نخواهید بشنوید. حال تصور کنید در کنار آرامش، خوراکی های خوشمزه و بی نظیر را نیز میل نمایید. قهوه های بسیار خوش طعمی در کافه ایوان سرو می شود. در این کافه کارت خوان نیز موجود است و همچنین اینترنت رایگان نیز در دسترس مهمانان قرار داده می شود.
آدرس: تهران، خیابان منوچهری، پاساژ مرجان، طبقه ی همکف
شماره تلفن: ۳۳۹۹۲۱۲۸

کافه ایوان

کافه ایوان

کافه گل رضاییه

صادق هدایت را که می شناسید، صادق هدایت سال ها روی صندلی های کافه گل رضاییه نشسته و کتاب ها از خود به یادگار گذاشته است. همان طور که می دانید گاهی یک مکان را در و دیوار ها و دکوراسیونش آن را نمی سازند بلکه ادم های بزرگ نیز می توانند علت معروفیت و محبوبیت یک مکان باشند. کافه گل رضاییه با داشتن فضایی کاملا نوستالژیک می تواند مشتری ها را با خود به تهران قدیم ببرد.
جالب است بدانید که همیشه یک میز لب پنجره رزرو است و داستانی جالب نیز پشت آن است. صاحب کافه پشت این میز از فروغ خواستگاری می کند و فروغ همان لحظه به او می گوید که فردا برای پاسخگویی به همین کافه می آید و هیچوقت نمی آید و این میز برای همیشه منتظر فروغ باقی می ماند. در این کافه سیگار کشیدن هیچ گونه ممنوعیتی ندارد. دسترسی به اتوبوس و تاکسی نیز وجود دارد.
آدرس: تهران، خیابان جمهوری، خیابان سی تیر، بالاتر از موزه آبگینه
شماره تلفن: ۶۶۷۰۷۲۹۰

کافه گل رضاییه

کافه گل رضاییه