به هر نقطه ای از دنیا حتی اگر به جاهای ناشناخته سفر کنید، نمیتوانید از خیر شکمتان بگذرید. آدم است و میل به خوشمزه ترین خوردنی ها.
پای سفر که به میان آید، عضو جا نشدنی آن یعنی رفتن به رستوران و خورد و خوراکی هم خود نمایی می کند. امروز برای آن دسته از مسافرانی که قصد سفر به اصفهان را دارند، برای وعده ی صبحانه ، پیشنهاد های فوق العاده ای داریم.

در سفر به اصفهان بهترین صبحانه ها را اینجا بخورید.

درست است که اکثر هتلهای اصفهان وعده ی صبحانه را در برنامه ی پذیرایی خود دارند ،اما بد نیست که یک وعده ی صبحگاهی خود را در جایی خارج از هتل میل کنید.

 

 

کافه دایی غیور

کافه دایی غیور

دایی غفور

به این مکان که بروید انگار همه چیز نوستالژیک است. دایی غیور در واقع قهوه خانه یا بهتر است بگوییم مغازه ایست که فضای آن بسیار ساده و خودمانی است و البته بسیار جذاب و صمیمی.
درست به همین دلیل است که صرف صبحانه در آن بسیار لذت بخش است. دایی غیور در این مغازه ی کوچک، نیمرو و املت را در ظرف‌های روحی با کره درست می‌کند و از مشتریانش پذیرایی می کند. جدا از آن کره-عسل، لوبیا و عدسی‌هایش هم بسیار خوشمزه است و چای‌های دبشی جلویت می‌گذارد.
قیمت های اینجا هم بسیار خوب است، نیمرو و املت‌ را می توانید با قیمت 4 هزار تومان میل کنید.
آدرس: خیابان چهارباغ و کوچه فروهر

 

 

شربت خانه فیروز

شربت خانه فیروز

شربت‌خانه فیروز

به این محل که بیابید، کافه ای را میبیند که در و دیوارش پر شده است نقاشی های دیواری. میز و صندلی های چوبی ، ، ظرف‌های آنتیک و قدیمی و گل‌های تازه سر میز‌ها همگی دست به دست هم داده اند تا این شربتخانه را به یکی از محبوب ترین کافه های شهر تبدیل کند.
کسانی که این کافه را امتحان کرده اند می گویند که اگر در این کافه قدم بگذاری، به دهه چهلم پرت می شوی و انگار در آن حال و ها قرار است صبحانه بخورید.
به این شربتخانه که رفتید، عرق بیدمشک و بهار نارنج را حتما سفارش دهید. برای ناشتایی یا همان صبحانه ی این کافه ، املت، سوسیس و تخم مرغ و نیمرو بیشتر از بقیه سفارش داده می شود.
رنج قیمت صرف صبحانه در این کافه 8 هزار تومان است و صبحانه از ساعت 8 الی 11 صبح ارائه می شود.

آدرس: محله جلفا، میدان جلفا، نزدیک کلیسای وانک

 

 

کافه رادیو

کافه رادیو

کافه رادیو

به چهار باغ عباسی که بروید، خیابانی را خواهید دید که شما را قدم زدن می خواند، چرا که در این خیابان درختان سر به فلک کشیده ای وجود دارد که سایه اش را بر کل خیابان می اندازد. کافه رادو هم در همین خیابان قرار دارد، کافه ای دنج و کوچک که دکوراسون و خوردنی های فوق العاده ای دارد.
صبحانه های مفصل، از صبحانه انکلیسی گرفته تا همان تخم مرغ و نیمر در منوی این کافه یافت می شود، البته از فضای خوب آن هم نمی توان چشم پوشید.
قیمت صبحانه انگلیسی کافه رادیو ۱۶ هزار تومان و پنکیک آن ۱۲ هزار تومان است و ساعت آغاز به کار این کافه 8 صبح است.

آدرس: خیابان چهارباغ عباسی، کوچه سپاهان، نبش کوچه ارفعی روبروی سینما سپاهان

 

کافه رستوران هرمس

کافه رستوران هرمس

کافه- رستوران هرمس

این کافه رستوران یکی از شیک ترین کافه های اصفهان است. کافه رستوران هرمس در خیابان جلفا اصفهان ساخته شده است و به دلیل رفتار فوق العاده دوستانه و مودبانه پرسنل این کافه و دکوراسیون سفید رنگش، بسیار معروف است و می توان گفت که یکی از بهترین کافه هاییست که وعده ی صبحانه در آن سرو می شود.
در منوی صبحانه ی این کافه تنوع بسیاری وجود دارد از وافل، صبحانه انگلیسی، پنکیک، کرپ  گرفته تا صبحانه معمول مثل نان و پنیر.
این کافه از ساعت 9 صبح فعالیت خود را آغاز می کند و شما میتوانید صبحانه انگلیسی را با قیمت 24 هزار تومان سفارش و میل کنید.

آدرس: خیابان جلفا(نظر شرقی)- کوچه کلیسای وانک