برای معرفی یک کافی شاپ دنج، مدرن و آرام، چه گزینه ای بهتر از کافه قشقایی! اگردر شلوغی مرکز شهر و میدان انقلاب بدنبال کافه ای هستید تا ساعتی را در آن استراحت کرده و از تمامی هیاهوهای شهر و ترافیک و درگیری های ذهنی تان رها شوید، سری به کافه قشقایی بزنید.
کافه قشقایی فضایی دلنشین و آرام دارد. بوی عود تلخی که در کافه به مشام می رسد، آدم را مجبور به نفس کشیدن های عمیق برای حس بیشتر بوی عود می کند.

معرفی کافه قشقایی

معرفی کافه قشقایی

میزهای کافی شاپ با فاصله از هم چیده شده و حریم شخصی تان کاملا محفوظ است. از لابلای منو کافه، می توانید بهترین قهوه اسپرسوها، لاته یا موکا را همراه با کیک های تازه پخته شده انتخاب کنید. در کنار اینها، چشم تان به اسم های جدید و عجیبی هم می خورد و تا آن را سفارش ندهید، حس کنجکاوی تان از بین نمی رود. هر چه سفارش دهید، چه آشنا چه ناآشنا، همه خوشمزه است.
قیمت منو هم برخلاف کافی شاپ های امروزی، معقول است و از 15000 تومان برای یک برش کیک در کافه قشقایی خبری نیست! علاوه بر محیط آرام، دکوراسیون شیک و مدرن کافه و البته پذیرایی گرم و صمیمانه میزبانان تان، شما را به رفتن دوباره و چندباره به این کافه ترغیب خواهد کرد.
کافه قشقایی در میدان انقلاب-خیابان کارگر شمالی-بعد از چهارراه نصرت-نرسیده به بلوار کشاورز-کوچه عبدی نژاد قرار دارد.
تلفن کافی شاپ قشقایی: ۸۸۹۵۸۱۱۵

معرفی کافه قشقایی

معرفی کافه قشقایی

معرفی کافه قشقایی

معرفی کافه قشقایی