در ادامه ی معرفی کافی شاپهای تهران به یک فضای کاملا هنری با حال و هوای فیلم و سینما می رسیم تا شما کافه ای متفاوت را برای قرارهای دوستانه تان بشناسید.کافه کلوز آپ در مرکز تهران،خیابان فاطمی، پاتوقی برای اهالی سینما و تلویزیون است.

کافه کلوز آپ

کافه کلوز آپ

معرفی کافه کلوز آپ

اگر به این کافی شاپ قدم بگذارید،جو هنری کافه بدون شک شما را خواهد گرفت،به خصوص اگر به دور میز و صندلی کافی شاپ،شاهد چند هنرمند سینما و تلویزیون باشید.اینجا مکانی برای دورهمی اهالی هنر است و از نام کافه هم باید چنین انتظاری را داشت.
میز و صندلیهای چوبی کافی شاپ در عین سادگی بسیار هنری هستند.کاناپه های کافی شاپ نیز فضای بسیار راحتی را برای مراجعین کافه فراهم کرده اند.در تزئین کافه نیز از المانهای سینمایی مانند دوربین فیلم برداری و پوسترهای فیلمهای مشهور جهان بهره برده اند.
این کافه دارای ظرفیت 40 نفر است و دارای محیطی دنج همراه با پخش موسیقی ملایم است.شاید برایتان جالب باشد که این کافه لوکیشن فیلمهای سینمایی نیز بوده است.
از تاریخ 15دی تا 15 اسفند شما می توانید با خرید از نت برگ با 55درصد تخفیف مهمان کافه کلوز آپ باشید.ساعات کاری کافه همه روزه از ساعت 8 الی 22 و جمعه ها از ساعت 8 الی 18است.با هماهنگیهای لازم می توانید با 4500تومان به جای 10هزار تومان از منوی کافه بهره ببرید.
آدرس: فاطمی، خیابان فلسطین، خیابان زرتشت غربی، بین خیابان دوم و سوم، مجتمع تجاری کیان، طبقه اول
شماره تماس: 02188982982

کافه کلوز آپ

کافه کلوز آپ

کافه کلوز آپ

کافه کلوز آپ

کافه کلوز آپ

کافه کلوز آپ