سفر به مشهد چه زیارتی باشد و چه سیاحتی با همه ی ما ایرانیان همبستگی خاصی دارد. پس از چندین ساعت گشتن در مشهد مقدس، گذراندن ساعتی در یک کافی شاپ و نوشیدن یک نوشیدنی خوش طعم خستگی را از تن به در می کند. از این رو به جاست که معرفی کافی شاپ معروفی را مورد بحث قرار دهیم.

کافی شاپ فنجون

کافی شاپ فنجون

فنجون

کافی شاپ فنجون در بلوار سجاد مشهد، بین چهار راه بهار و بزرگمهر، طبقه اول پاساژ ارین واقع است. این مکان بسیار زیبا تجهیز شده و صندلی های کافی شاپ  در دو نوع چوبی و فرفورژه از ترکیب خاص و جالبی برخوردارند.

کافی شاپ فنجون

کافی شاپ فنجون

ساعات کاری فنجون یکسره از 9 صبح تا 24 شامگاه می باشد. به دلیل واقع شدن این کافه در پاساژ، و رفت و آمد زیاد به این مکان ممکن است به این راحتی ها جای پارک خودرو پیدا نکنید.
فضا و مکان دسترسی کافی شاپ فنجون مشهد خوب و برای دورهمی های چند نفره بسیار مکان مناسبی ست. منوی فنجون متنوع و شلوغ است و هر سلیقه را می تواند راضی کند. از نوشیدنی های گرم گرفته تا انواع نوشیدنی های سرد، کیک های خامه ای و شکلاتی و تنوعی از دسرهای مختلف ایرانی و فرنگی. به خصوص کیفیت قهوه و کاپوچینو این کافی شاپ معروف و محبوب است و در ضمن برخورد کافی من ها دوستانه، دلنشین و مودبانه می نماید.
از آن جایی که این کافی شاپ شهر مشهد ظرفیت بالایی دارد و می تواند صد و پنجاه نفر را در خود جای دهد، مکان مناسبی برای برگزاری گردهمی ها یا جشن هایی مثل جشن تولد می باشد.