کافه رستوران سفیر یک رستوران بسیار زیبا و خاص است که در محدوده دربند قرار دارد. سفیر جای بسیار مناسبی برای یک قرار دو نفره رومانتیک و ایجاد خاطره ای شیرین است.

معرفی رستوران سفیر

معرفی رستوران سفیر

برای معرفی رستوران سفیر بهتر است از فضای زیبای محوطه آن بیشتر بگوییم. این رستوران که دو طبقه است با درختان سرسبز، گلدان های گل رنگارنگ و صدای جوش و خروش رودخانه، جایی دنج و آرام است.
تجهیز رستوران به دکوراسیون سنتی و تخت های سنتی با پشتی ها و فرش های قرمز رنگ حال و هوای رستوران های قدیمی و نوستالژیک را تداعی میکند.

معرفی رستوران سفیر

معرفی رستوران سفیر

اگر برای تفریح به دربند بروید و از کوهنوردانی که پاتقشان آنجاست درباره یک رستوران خوب سوال کنید متعجب می شوید که اغلب شان، سفیر را به شما معرفی می کنند. سفیر پاتق کوه بازها و عاشقان طبیعت است.
منوی رستوران شامل دو بخش غذاهای اصلی و کافی شاپ است. غذاهای اصلی برای هماهنگی با حال و هوای رستوران از میان غذاهای اصیل ایرانی انتخاب شده اند. می توانید بهترین کباب برگ ها را در سفیر تجربه کنید. برخلاف آنچه خیلی ها از رستوران های دربند تصور می کنند، سفیر رستورانی با قیمت های معمولی است. هم همه چیز خوشمزه است و هم قیمت های معقولی دارند.
خبر خوش رستوران سفیر اینست که تا 3 اسفند می توانید از تخفیف 50% منوی باز استفاده کنید. این تخفیف فرصت خیلی خوبی است برای قرارهای خاص تان. آنرا از دست ندهید.

آدرس رستوران: دربند، میدان سربند (مجسمه)، سمت چپ مسیر رودخانه – 22753670

معرفی رستوران سفیر

معرفی رستوران سفیر

معرفی رستوران سفیر

معرفی رستوران سفیر