صرف غذا در رستوران های خارجی و امتحان کردن غذاهای آن یک لذت عجیبی دارد. برای اینکه یک غذای غیر از غذاهای ایرانی را میل کنید، احتیاجی نیست که به آن کشورها سفر کنید، کافیست به رستوران های بین المللی تهران بروید و از دستپخت سرآشپز حرفه ای که میتواند این غذاهای خوشمزه را تهیه کند، میل کنید. رستورانی که امروز قصد معرفی آن را داریم، یک رستوران ایرانی هندی است که غذاهای بسیار خوشمزه ای تهیه میکند.

رستوران بوردین

اولین چیزی که در ارتباط با این رستوران میبایست گفت، فضای بسیار خاص رستوران است. رستوران بوردین دارای میز و صندلی های خاص رستورانی است که به سبک ویژه ای دکور شده اند. فضا و اتمسفر آن به شدت آرامش بخش است و همه چیز در این کان خارق العاده است.
در منوی این رستوران انواع غذاهای خوشمزه ی ایرانی و هندی وجود دارد و غذاها زیر نظر یک کادر آشپزیحرفه ای و با مواد اولیه بسیار باکیفیت و تازه تهیه میشوند. محیط رستوران گرم و صمیمی است و مهمانداران بسیار کار آزموده هستند. رستوران بوردین ظرفیت پذیرایی از 70 نفر را دارد و فاقد مالیات بر ارزش افزوده است، اما در نهات 15 درصد به عنوان حق سرویس بر صورتحساب شما افزوده خواهد شد.
برای امتحان غذاهای این رستوران شما میبایست به آدرس جردن، بلوار گلشهر، پلاک 38 مراجعه کنید، ضمنا میتوانید برای هماهنگی های بیشتر با شماره های 26232931 – 26232905 – 22034676 – 22657936 تماس حاصل کنید، این رستوران تمام روز هفته از ساعت 12 الی 24 پذیرای شما خواهد بود.