در حوالی خیابان کریمخان که یکی از پر تردد ترین خیابان های مرکز تهران است، تعداد بسیاری رستوران ساخته شده است. در این مطلب سری به یکی از رستورانهای خوب در خیابان ایرانشهر خواهیم زد که انواع غذاهای بین المللی بسیار خوشمزه ای را سرو می کند.

رستوران مالا

این رستوران، رستورانی تقریبا کوچک است که ظرفیت پذیرایی از 30 نفر را دارد. طراحی و دکوراسیون این رستوران، شما را به یاد سفرهای دریایی می اندازد، چرا که میز و صندلی های چوبی رستوران، به شکل سکان است و از نمادهایی به شکل قایق و سفرهای دریایی برای زیبا سازی فضا استفاده شده است.
رستوران مالا فاقد حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده می باشد و در طبخ غذاها از مواد اولیه سالم و با کیفیت استفاده شده است. شما با مراجعه به این رستوران میتوانید از منوی آن، انواع غذاهای ایتالیایی، انگلیسی و فرانسه که همه ی آنها فاقد سوسیس و کالباس هستند را سفارش دهید و با خیال آسوده، غذایی سالم میل کنید.
همچنین این رستوران دارای محیط بسیار دنج و آرامیست، کافیست شب و برای صرف شام به مالا بروید، قطعا آرامش تنها بخش کوچکی از پذیرایی رستوران خواهد بود.
این رستوران در کریمخان، ایرانشهر شمالی، پلاک 221 واقع شده است. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو میز با شماره 86070608 تماس حاصل کنید.

رستوران مالا

رستوران مالا

رستوران مالا

رستوران مالا