نوروز است و هزار و یک دانه مقصد برای سفر و گردشگری، اما خوشا به حال افرادی که میتوانند از پس هزینه های خرید تور خارجی نوروز 96 بر می آیند و می توانند سفر به کشور مالدیو را تجربه کنند. اما چرا مالدیو؟
مالدیو از جمله کشورهای مسلمانیست که دارای طبیعت فوق العاده زیباییست. قرار گیری آن میان آبهای اقیانوس هند، سواحل زیبا و وصف نشدنی را پدید آورده است. بسیاری از معماران و هنرمندان نیز از این موهبت بهره برده و دست به ساخت مکان های فوق العاده ای زده اند.
هتلهای روی آب مالدیو در سراسر جهان شهرت دارند اما آنچه که امروز قصد معرفی آن را داریم، رستورانی فوق العاده در مالدیو است که در عمق آبها ساخته شده است.

رستوران Subsix

مسلما دیدن دنیای زیر آبها بسیار لذت بخش خواهد بود، چه بسا که این شت و گذار همراه با صرف یک غذای لذیذ نیز باشد. همانطور که از عکس های این رستوران پیداست، کسانی که به این رستوران می روند، شانس این را دارند که در عمق اقیانوس و در آبهای زلال جزیره مالدیو، از طبیعت زیر آب لذت برده و یک غذای خوشمزه میل کنند.
این رستوران فوق العاده در500 متری ساحل قرار گرفته است و برای رفتن به آن می بایست از یک قایق موتوری استفاده شود. مسافران به محض ورود با راه پله ای سه لایه رو به رو می شوند. بالای سر آنها نیز لوسترهایی انتزاعی به سبک ایتالیایی طراحی شده است که مانند مرجان ها و ستاره های سفید می درخشند.
این رستوران فوق العاده به افراد این شانس را می دهد که بدون پوشیدن لباس های غواصی و فارغ از هر گونه ماسکی  به صخره های کف اقیانوس برسند و از دنیای زیر آب دیدن کنند. رستوران Subsixیکی از منحصر به فردترین رستورانهای دنیا است که شهرت جهانی دارد.

رستوران Subsix

رستوران Subsix

رستوران Subsix

رستوران Subsix

رستوران Subsix