صرف نظر از اینکه یک رستوران غذاهای بسیار با کیفیتی رائه بدهد، دکوراسیون و ظاهر آن نیز بسیار مناسب است، به خصوص اگر مهمانی ویژه داشته باشید و یا اینکه بخواهید یک جشن خودمانی بگیرید. رستورانی که امروز قصد معرفی آن را داریم، دارای دکوراسیون بسیار زیبایی ست. فضای این رستوران فوق العاده شیک است و چیدمان شیک رستوران، به وسیله ی مبلمان های بسیار راحت و زیبا، میز های شیک انجام شده است و نورپردازی آن محیط آرامش بخشی را ایجاد کرده است. نام این رستوران فخر تهران است.

رستوران فخر تهران

این رستوران در میدان توحید، ضلع جنوب غربی، جنب بانک پارسیان، پلاک86 قرار گرفته است. این رستوران ظرفیت پذیرایی از 140 نفر را دارد و منوی غذایی آن بسیار متنوع است و غذاهایی که در این رستوران سرو میشود، بسیار با کیفیتند که همگی از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تهیه میشود.
این رستوران فاقد حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده است و دارای کادری مجرب است. رستوران فخر تهران را میتوان از جمله رستوران های با قیمت معمولی رو به بالا دانست.
شما میتوانید همه روزه از ساعت 11 الی 16 و 19 الی 23 برای صرف غذا به این رستوران مراجعه کنید. ضمنان برای کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو میز میتوانید با شماره 66904239 تماس حاصل کنید.

رستوران فخر تهران

رستوران فخر تهران

رستوران فخر تهران

رستوران فخر تهران