یکی از وعده های مهم غذایی، صبحانه است. هنگامی که اول صبح سر میز غذاخوری صبحانه مینشینید، یکی از بهترین کارها برای شاداب کردن افراد آن هم حین صرف صبحانه، چیدن یک میز عالی با یک وعده ی غذایی خاص است.
صبحانه ای که به شما آموزش خواهیم داد، زیبا ،شیک و راحت است و وقت زیادی از شما برای تهیه ی آن نمیگیرد. برای درست کردن آن به مواد زیر نیاز دارید:

 

مافین تخم مرغ را چگونه درست کنیم؟

مواد لازم :

۳ تکه نان تست
۳ قاشق غذاخوری پنیر رنده شده
۶ ورقه بیکن پخته شده
۶ عدد تخم مرغ
نمک و فلفل سیاه

طرز تهیه:

در ابتدا به وسیله ی لیوان، شیشه و یا هر چیز گردی، نان های تست را به شکل دایره برش دهید. بعد از آن، قالبهای مافین را چرب کنید و این نانهای تست گرد شده را درون ظرفها قرار دهید.
حال بیکن ها را بر روی دیوار داخلی مافین ها بچینید. نصف قاشق غذاخوری پنیر درون هر قالب بریزید. روی آنها یک عدد تخم مرغ بشکنید.
بعد از آن کمی نمک و فلفل روی آنها بپاشید. این مافین ها را برای مدت 15 دقیقه در فر ب دمای 200 درجه سانتی گراد قرار داده تا آماده شوند. بعد از آن میتونید این وعده ی صبحانه ی خاص را به پیازچه تزئین کنید و آن را سرو کنید.
همانطور که دیدید، با یک تغییر کوچک در تزئین شما میتوانید صبحانه ای متفاوت سرو کنید. برای آموزش تصویری این صبحانه میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید و ویدئوی تهیه شده توسط سایت روزیاتو را تماشا کنید.
کاسه تخم مرغی برای صبحانه