فینگر فود، غذاهای کوچکی هستند که معمولا برای زیبا درست کردن آن ها، نیاز است کمی خلاقیت به خرج دهیم. چیدن ظرف هایی از فینگر فودهای مختلف روی یک میز چوبی زیبا، می تواند اشتهای اهل خانه را بیشتر کند.

اگر مزه ی سوسیس را به ضرر های آن ترجیح میدهید، ادامه ی مطلب را دنبال کنید، چرا که در ادامه به آموزش یک فینگر فود ساده اما خوشمزه که با سوسیس تهیه میشود میپردازیم.

آموزش فینگر فود : رولت سوسیس

درست کردن رولت های مختلف کار سختی نیست و مدت زمان زیادی از شما نخواهد گرفت. این رول هم از این قاعده پیروی میکند. تنها 10 دقیقه برای آماده کردن آن وقت بذارید 30 دقیقه اجازه ی پختن دهید.

مواد لازم:
سوسیس بند انگشتی
نان تست
آب
روغن سرخ کردنی

طرز تهیه:
دور نان ها را برش دهید و آنها را عمودی به سه قسمت تقسیم کنید. با دستتان کمی آب بردارید و روی نان بریزید تا کمی نرم شوند و بتوان به آنها شکل داد. حال با کمی فشار آوردن به وسیله ی دست، آنها را پهن کنید. حال یک سوسیس برداشته و روی این ناهای پهن شده قرار دهید و آنها را رول کنید.
سپس یک خلال دندان برداشته و برای ثابت نگه داشتنش به آن بزنید تا رول باز نشود. روغن را در قابلمه و یا هر ظرف عمیقی ریخته و بگذارید تا داغ شود. حال این رول ها را درون روغن داغ شده بریزید. بعد از سرخ شدن آن ها را روی دستمال بگذارید تا روغن اضافی آن کشیده شود.
کافیست این رول ها را درون یک ظرف زیبا به هر تعداد که میخواهید بچینید وو بر روی میز فلزی و یا هر میزی که برای صرف غذای دور همی در نظر گرفته اید قرار داده و یک فینگر فود  سوسیسی برای عصرونه ی دلچسب البته نه سالم، میل کنید.