در این هوای سرد، پذیرایی از اهل خانه و یا مهمان هایی که به خانه تان می آیند، با یک فنجان نوشیدنی گرم لذت بخش خواهد بود. امروز به آموزش دو نوشیدنی گرم و بسیار خوشمزه میپردازیم که به آسانی تهیه میشوند. پس با ویکی فودز همراه شوید.
طرز تهیه ی هات چاکلت سفید
احتمالا در سوپر مارکت ها پودر هات چاکلت های آماده را زیاد دیده اید، اما نظرتان راجع به درست کردن این نوشیدنی گرم در خانه چیست؟ در ابتدا 3 فنجان از خامه رقیق را به همراه 200 گرم از شکلات سفید مخلوط کنید. سپس آنها را روی حرارت بگذارید و اجازه دهید تا شکلات ها آب شوند. بعد از آن یک قاشق چایخوری وانیل و یک چهارم فنجان پودر بادام به آن اضافه کنید. به همین سادگی نوشیدنی شما آماده است. برای سرو آن میتوانید روی آن کمی دارچین بپاشید و از مهمانتان که بر روی صندلی بار زیبا نشسته اند و منتظرتان هستند، به گرمی پذیرایی کنید.

و اما اگر مهمانانتان از طعم کارامل لذت میبرند، میتوانید یک نوشیدنی کاراملی گرم برای آنها آماده کنید. یک سوم فنجان شکر، پودر کاکائو و آب را با یکدیگر مخلوط کنید. سپس این مخلوط را درون ظرفی ریخته و روی حرارت قرار دهید و منتظر شوید تا شکر کامل حل شود.
حالا 200 گرم شکلات کاراملی را به این مخلوط اضافه کنید و صبر کنید تا شکلات ها ذوب شوند. سپس 6 فنجان شیر به این مخلوط اضافه کنید. مقداری صبر کنید تا به جوش آید. نوشیدنی شما آماده است. کافیست آنرا درون لیوانی زیبا ریخته و روی آن را با مقداری خامه تزئین کنید.نوش جان.